Sklep GROWER tworzą ludzie, których łączy wspólna pasja – miłość do roślin. Nieprzerwanie od 2008 roku zapewniamy najwyższej jakości sprzęt zarówno do uprawy wewnętrznej (indoor), jak i zewnętrznej (outdoor).
Oprócz najpopularniejszego sposobu uprawy w ziemi, każdy Klient znajdzie tu zarówno sprzęt, jak i potrzebną wiedzę do alternatywnej uprawy aero/hydroponicznej.

Drogi Kliencie

Zgodnie z polityką sklepu Grower, zarówno w sprzedaży internetowej jak i bezpośredniej, kierujemy się przede wszystkim dobrem Twoim i Twoich roślin.

Staramy się, abyś zawsze był poinformowany o możliwościach i ograniczeniach sprzedawanych u nas towarów, dlatego opisy na naszej stronie są maksymalnie wyczerpujące i (siłą rzeczy) bogate w informacje techniczne. Wszystko po to, abyś dobrze poznał produkt, zanim zdecydujesz się go zakupić.

Ponad 3 tysiące produktów

W ofercie sklepu posiadamy ponad 3 tysiące produktów, wśród których można znaleźć m.in. growboxy i pomieszczenia do uprawy, przyrządy pomiarowe, regulatory pH, specjalistyczne nawozy, sterowniki i programatory, neutralizatory zapachu czy preparaty/generatory dwutlenku węgla.

Na indywidualne potrzeby naszych Klientów, zapewniamy stworzenie kompletnego zestawu do uprawy. Taki zestaw (ang. „set”) zawiera niezbędne nawozy, lampy, odbłyśniki oraz sprzęt elektroniczny potrzebny do prawidłowego rozwoju naszych roślin.

Poszczególne elementy danego seta uprawowego stanowią wypadkową oczekiwań Klientów oraz sugestii naszych pracowników.

Stała dostępność towaru

Dysponujemy magazynem o powierzchni 300 m², na którym posiadamy wszystkie produkty widoczne w poszczególnych kategoriach na naszej stronie.

Zdajemy sobie sprawę z czynników ograniczających magazynowanie, dlatego jeżeli potrzebujesz większej ilości danego produktu, zamawiamy go dla Ciebie.

Showroom, czyli..?

Klienci, oprócz stałej ekspozycji towarów w naszym sklepie, mają dostęp również do Showroomu. Jest to miejsce zaprojektowane dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z hydroponiczną uprawą roślin, zobaczyć jak poprawnie złożyć growboxa, dowiedzieć się co potrzebne jest do skomponowania zestawu do uprawy startowej czy po prostu zapoznać się z możliwościami instalacji wentylatorów czy odbłyśników.

Pragniemy, aby każdy Klient opuścił nasz sklep z maksymalną ilością wiedzy o danym produkcie. Showroom jest więc kolejnym pretekstem, aby lepiej zapoznać się z fascynującym zajęciem, jakim jest hodowla roślin.

Ważne 24 godziny

Od początku istnienia sklepu, czyli od 2008 roku, zapewniamy wysyłkę naszych produktów w 24 godziny. Warunkiem jest poprawne złożenie zamówienia.

Jeżeli deklaracja zakupu zostanie złożona i potwierdzona do godziny 15. wysyłka odbywa się jeszcze tego samego dnia. W innym przypadku paczki wysyłane są następnego dnia roboczego.

Odstępstwem od powyższej reguły są zamówienia indywidualne (które zwykle wymagają szerszych konsultacji z Klientem) oraz zdarzenia losowe.

Misja „Bezpieczna paczka”

Jednym z najważniejszych standardów sklepu Grower jest ściśle określony sposób przygotowywania paczek do przesyłki. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówiona u nas paczka, została zapakowana w sposób logiczny i maksymalnie bezpieczny.

Każdemu złożonemu zamówieniu zostaje przyporządkowane konkretne kartonowe pudło. Nasi pracownicy starają się wykorzystać każdą możliwą przestrzeń wewnątrz przygotowywanej paczki organizując wszystko tak, aby pozostało w niej możliwie najmniej pustej przestrzeni. Każdy produkt zostaje zabezpieczony folią bąbelkową, a niewykorzystana pusta przestrzeń zapełniona różnego rodzaju wypełniaczami.

Ostatnim etapem przed oddaniem paczki firmie transportowej jest kilkakrotne owinięcie pudła czarną folią ochronną.

3 Reviews for GROWER.COM.PL – ŁÓDŹ

grassomen4

1 Opinie

Sprawdzony i rzetelny od lat

5/ 5

Jak zawsze paczki na drugi dzień + pakiet z gratisami, Panowie cierpliwi i fachowi podczas pomocy w doborze sprzętu 😉 Dzięki

Was this review ...?

karolina.skubaczewska1263

1 Opinie

Polecam

5/ 5

Dużo towaru, wszystko na miejscu. Personel zna się na rzeczy. Polecam.

Was this review ...?

GrowerWWA48

1 Opinie

Stały klient poleca :)

5/ 5

Kumaty personel, masa towaru i dobre doradztwo. Polecam

Was this review ...?

Rate us and Write a Review

Twoja ocena dla tej firmy

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Zobacz wszystkie
  • Poniedziałek10:00 - 18:00
  • Wtorek10:00 - 18:00
  • Środa10:00 - 18:00
  • Czwartek10:00 - 18:00
  • Piątek10:00 - 18:00

Zweryfikuj tę firmę

Dodatkowe informacje

  • Sklep internetowy:Nie
  • Sklep stacjonarny:Nie