Oferta reklamowa

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć Twój cannabiznes

Serwis FaktyKonopne.pl skupia użytkowników, którzy kochają konopie i wszelkiego rodzaju produkty oraz treści związane z konopiami. Od 2014 roku pomagamy realizować cele biznesowe sklepów, marek i producentów. Oferujemy produkty reklamowe, które skierują ruch do Twojej strony internetowej, zwiększą przychód oraz poprawią widoczność i rozpoznawalność marki.

canna biznes

Wykorzystaj

Najczęściej odwiedzany portal konopny w Polsce

i docieraj do setek tysięcy odbiorców zainteresowanych konopiami

FaktyKonopne.pl

~100.000 użytkowników miesięcznie

Zareklamuj swoją firmę na najczęściej odwiedzanym portalu konopnym w Polsce i docieraj do setek tysięcy użytkowników. Miesięcznie odwiedza nas około 100.000-użytkowników, do których możesz dotrzeć za pomocą dedykowanych rozwiązań reklamowych.

Facebook

+100.000 fanów

Wykorzystaj zasięg Faktów Konopnych i promuj swoją firmę na drugim największym fanpage o tematyce konopi w Polsce. Zwiększ sprzedaż i rozpoznawalność firmy docierając nawet do 100.000 osób, które od 2014 roku obserwują nasz profil na Facebooku.

Instagram

+20.000 followersów

Promuj swoją firmę na Instagramie, pozyskując aktywnych followersów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Zaprezentuj swoje produkty i usługi na drugim największym profilu konopnym w Polsce, który od 2015 roku zaobserwowało już ponad 20.000 realnych osób.

Poznaj

Miesięczne statystyki Faktów Konopnych

i docieraj do setek tysięcy odbiorców zainteresowanych konopiami

statystyki czerwiec 2023 analytics
Statystyki Google Analytics
odbiorcy faktykonopne
Google Analytics - Odbiorcy
zasieg facebook instagram
Zasięg w mediach społecznościowych
statystyki facebook
Odbiorcy w mediach społecznościowych

Poznaj

Czytelników Faktów Konopnych

Wiek

24%
18-24
41%
25-34
18%
35-44
9%
45-54
8%
55-65+

Płeć

33%
Kobiety
67%
Mężczyźni

Najpopularniejsze miasta

Warszawa
Wrocław
Katowice
Poznań
Kraków
Gdańsk
Łódź
Bydgoszcz
Szczecin
Lublin
Kielce
Rzeszów
Białystok
Olsztyn
Zabrze

Dedykowane

Rozwiązania dla marek, sklepów i klinik konopnych

Marki

Zaprezentuj swoją markę tysiącom czytelników i buduj świadomość marki, zaufanie i lojalność, ułatwiając odkrywanie swoich produktów.

Sklepy konopne

Zaprezentuj swoje produkty przed aktywnymi kupującym i zwiększ sprzedaż w swoim sklepie online lub sklepie stacjonarnym.

Kliniki konopne

Zaprezentuj usługi swojej kliniki i pozyskaj nową grupę pacjentów szukających leczenia przy użyciu medycznej marihuany.

Poznaj

Ekosystem rozwiązań reklamowych

Listingi

Strona firmowa zawiera wszystkie informacje pozwalające czytelnikom zapoznać się z Twoją firmą, niezależnie od tego, czy jest to sklep, marka, czy klinika

Marketplace

Zaprezentuj swoje produkty tysiącom aktywnym użytkowników dziennie i pozwól im znaleźć Twoje produkty w momencie, kiedy akurat ich poszukują

Wyróżnienia

Docieraj do większej liczby konsumentów dzięki wyróżnieniom. Wyróżnione firmy i produkty wyświetlają się jako pierwsze i generują nawet 10x większy zasięg.

Banery reklamowe

Wzmocnij świadomość marki i zwiększ sprzedaż dzięki tradycyjnym banerom reklamowym umieszczonym w atrakcyjnych lokalizacjach. Pomożemy Ci dobrać jednostkę reklamową, która spełni Twoje oczekiwania

Testy i recenzje

Klienci szukają recenzji Twoich produktów. Wyślij nam swoje produkty, a my zrobimy recenzję w formie artykułu i/lub video, a następnie wypromujemy ją na stronie internetowej oraz we wszystkich mediach społecznościowych.

Treści sponsorowane

Buduj autorytet dostarczając wartościowe treści w artykułach sponsorowanych i popraw pozycję swojej strony internetowej dzięki linkom dofollow prowadzącym do Twojej strony.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na naszej stronie, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć proces. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc i udzielić więcej informacji na temat naszych usług reklamowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w promowaniu Twojej kliniki.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.