- Reklama -
Banner

Nielegalna uprawa marihuany ukryta w Sypialni. Wejście do plantacji było ukryte pod łóżkiem

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich dokonali zatrzymania małżeństwa podejrzanego o uprawę i posiadanie znacznych ilości konopi indyjskich. Funkcjonariusze odkryli, że nielegalny proceder odbywał się w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu, do którego wejście ukryto w łóżku. Dzięki ich czujności i przysłowiowemu „policyjnemu nosowi” udało się zlikwidować tę nielegalną uprawę.

Pod koniec kwietnia funkcjonariusze ze Strzelec Krajeńskich przyjęli zawiadomienie o kradzieży roweru, którego wartość oszacowano na niemal trzy tysiące złotych. W trakcie śledztwa, kilka tygodni później, policjanci zidentyfikowali osobę podejrzaną o kradzież. Na podstawie zebranych informacji, pod koniec maja udali się na teren powiatu gorzowskiego, gdzie miał znajdować się skradziony jednoślad.

135 232364

Po dotarciu na miejsce i zapukaniu do drzwi wytypowanego domu, otworzyła je kobieta, która szybko przyznała się do udziału w kradzieży. W trakcie rozmowy z nią, policjanci wyczuli intensywny zapach konopi. Mimo że kobieta zaprzeczała jakimkolwiek związkom z nielegalnymi substancjami, funkcjonariusze postanowili przeszukać dom. Ich intuicja okazała się trafna.

135 232362

Podczas przeszukania domu, policjanci natrafili na ukryte wejście w łóżku, które prowadziło do podziemnego pomieszczenia. W środku znaleźli kilkadziesiąt krzewów konopi indyjskich oraz profesjonalny sprzęt do ich uprawy, w tym specjalne oświetlenie i system wentylacji. W dalszym przeszukaniu domu odkryto kolejną plantację konopi oraz znaczne ilości amfetaminy i mefedronu.

135 232361

Kobieta została natychmiast zatrzymana i przewieziona do policyjnej izby zatrzymań. Kilka dni później policjanci zatrzymali również jej męża. Oboje usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży roweru, uprawy konopi indyjskich oraz usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości nielegalnych substancji. Małżeństwo zostało tymczasowo aresztowane. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

135 232363

Śledztwo w tej sprawie jest kontynuowane. Policja sprawdza, czy małżeństwo miało powiązania z szerszą siecią przestępczą oraz czy były prowadzone inne, podobne uprawy w okolicy. Funkcjonariusze apelują do społeczeństwa o zgłaszanie wszelkich podejrzeń dotyczących nielegalnych działań związanych z narkotykami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować