Nielegalna uprawa marihuany odkryta w Legolandzie

Nielegalna uprawa marihuany została odkryta w nietypowym miejscu – w Legolandzie. Pracownicy Legolandu podczas rutynowej kontroli na obecność azbestu w pustym budynku odkryli plantację marihuany. Ponad 50 roślin konopi indyjskich uprawianych było w opuszczonym budynku blisko wejścia do parku.

nielegalna uprawa konopi odkryta w legolandzie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“Po rutynowej kontroli możemy powiedzieć, że nielegalne substancje zostały znalezione w opuszczonym domu poza granicami Parku Legoland.” powiedział rzecznik Legolandu.

Po tym jak pracownicy odkryli nielegalną uprawę na terenie Legolandu w Wielkiej Brytanii, która była wyposażona w system nawadniania i specjalne oświetlenie, wezwali policję, która przyjechała na miejsce aby zabezpieczyć znalezione rośliny. Dochodzenie trwa.

Do tej pory policja zatrzymała dwóch podejrzanych, którzy odmówili podania tożsamości wspólników. Do tej pory wiadomo, że aresztowany został 40-letni mężczyzna mieszkający nieopodal Legolandu i 34-letni mężczyzna z Burnham. Obaj zostali wypuszczeni za kaucją.

Jeśli mężczyźni zostaną skazani będą mogli usłyszeć wyrok pozbawienia wolności nawet na 14 lat. Nie ma żadnych informacji na temat długości działalności dwójki plantatorów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -