Dołącz do nas

Poradnik

Nie daj się testom – zaufaj THC-Detox

Słynne suplementy UltraKlean dostępne w Polsce!

Od niedawna w Polsce można w pełni legalnie nabyć amerykańskie suplementy UltraKlean, które natychmiastowo i skutecznie neutralizują substancje psychoaktywne w organizmie. Skąd zapotrzebowanie na takie produkty? Co grozi na co dzień użytkownikom marihuany? Jak skutecznie przejść testy? Zapraszamy do lektury.

THC Detox

Niedoskonałość polskiego prawa.

W Polsce stosowanie kontroli na obecność substancji psychoaktywnych w organizmie staje się zjawiskiem powszechnym. Zarówno w pracy, wojsku, sporcie, szkołach czy podczas kontroli drogowych. Wydaje się, że działania w tym zakresie są zasadne, gdyż w Polsce posiadanie i spożywanie narkotyków jest zabronione. Należy jednak spojrzeć na to z innej strony i uwzględnić niedoskonałości naszego prawa.

Dla przykładu: osoba, która wypaliła marihuanę kilka dni wcześniej (nawet do 2 tygodni), odpowie karnie tak samo jak ludzie będący pod wpływem w chwili wykonywania badania. Na nic zda się tłumaczenie, że osoba jest w pełni świadoma, posiada pełną motorykę i koncentrację, a THC nie powoduje już ograniczeń w normalnym funkcjonowaniu. Śladowe ilości substancji w organizmie i tak doprowadzą do zniszczenia kariery bądź pociągnięcia do odpowiedzialności karnej.

Inny przykład odnosi się do sytuacji, kiedy Polak pojedzie na wakacje do Hiszpanii, Portugalii czy Czech (gdzie posiadanie niewielkich ilości marihuany na własny użytek jest dozwolone) lub skorzysta w legalny sposób z Coffe Shopu w Holandii.  Po powrocie, wsiadając do samochodu będzie musiał być świadom jak wiele ryzykuje, mimo iż jest osobą w pełni trzeźwą. A może będą czekać na niego testy od których zależeć będzie jego dalsza kariera zawodowa lub sportowa?

Dlatego właśnie, firma Marko22 wprowadziła na Polski rynek amerykańskie suplementy diety UltraKlean, które skutecznie i szybko neutralizują substancje psychoaktywne w organizmie człowieka.

Czym są suplementy UltraKlean.

grafika-2

Twórcami suplementów są bracia John i Brian Kahoe. Swoją karierę w branży detoksykacyjnej rozpoczęli w 1993 roku w małym start-upie o nazwie Naturally Pure w domu kolegi w Grass Valley w Kalifornii. Dzięki pasji i ciężkiej pracy udało im się rozbudować działalność do rozmiarów wielomilionowej firmy ze sprzedażą na wszystkich kontynentach.

Tak oto w 2002 roku bracia przekształcili firmę w UltraKlean, która działa nieprzerwanie do dziś i jest absolutnym numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, zrzeszając wielu zadowolonych klientów.

Suplementy UltraKlean na www.thc-detox.pl

THC Detox

Od niedawna wspomniane suplementy dostępne są już w Polsce za pośrednictwem sklepu thc-detox.pl, prowadzonego przez brytyjską firmę Marko22. W ofercie można znaleźć obecnie trzy produkty:

  • Ultra Wash – skuteczna płukanka do ust o natychmiastowym działaniu, która neutralizuje substancje psychoaktywne w ślinie na okres 30 minut.
  • Power Flush – kapsułki ziołowe neutralizujące substancje psychoaktywne w moczu na okres do 5 godzin.
  • Power Flush Permanent – 7-dniowa kuracja, która oczyszcza ślinę, mocz oraz krew z substancji psychoaktywnych.

Profilaktyka przy oczyszczaniu organizmu.

Ponad 25letnie doświadczenie zaowocowało pierwszymi w pełni skutecznymi suplementami oczyszczającymi o natychmiastowym działaniu. Warto jednak pamiętać, aby podczas kuracji zaprzestać stosowania niedozwolonych substancji, unikać miejsc gdzie są one spożywane, wymienić szczoteczkę do zębów oraz przybory toaletowe, uprawiać sport oraz pić dużo wody czy soku żurawinowego. Pamiętajcie też, że mimo natychmiastowego działania, ze względu na polskie prawo, zaleca się stosowanie suplementów UltraKlean po 24-48 godzinach od spożycia substancji niedozwolonych.

Podsumowując. Polaku, bądź mądry przed szkodą. Nie licz na to, że się uda i zaufaj profesjonalistom!

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
www.thc-detox.pl
www.facebook.com/thcdetoxpl

grafika4

Kwiaty konopi CBD
Reklama
Susz CBD

Opublikowany

dnia

1 Komentarz

1
Skomentuj artykuł!

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adam
Gość
adam

Przyznam szczerze że podchodziłem do tego produktu sceptycznie, ale faktycznie działa. Szkoda że dopiero teraz wprowadzili te produkty w Polsce, bo by mi to oszczędziło wielu kłopotów w przeszłości…

Popularne