Na murze między Meksykiem i USA zamontowano katapultę. Służyła przemytnikom marihuany

Jak podaje US Border Patrol, władze meksykańskie w granicy miasta Aua Prieta zajęły katapultę wykorzystywaną do przerzucania paczek z marihuaną i innych narkotyków przez granicę łączącą USA i Meksyk.

katapulta do narkotyków 1
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Agencja patrolująca okolicę Douglas w zeszłym tygodniu stwierdziła, że wyczuła podejrzaną aktywność, kiedy grupa mężczyzn zaczęła uciekać w momencie dostrzeżenia patrolu. Gdy agenci dotarli do południowej strony płotu granicznego odkryli katapultę.

W pobliżu zostały odkryte dwie paczki o wadze ponad 20 kilogramów. W związku z tym incydentem nie zostały dokonane żadne aresztowania.

W ostatnich latach przemytnicy często wykorzystywali system katapult w celu przerzutu narkotyków przez granicę. Przemytnicy nie ograniczali się jednak tylko do katapult, ale używali również armat, które przystosowane były do przerzutu narkotyków przez granicę.

We wrześniu meksykańskie władze zajęły vana, który został zmodyfikowany tak, aby nadawał się do przerzutu narkotyków. W samochodze została zainstalowana sprężarka powietrza, silnik gazowy, zbiornik magazynowy oraz około 3 metrowa rura, która została opisana jako “domowa bazooka”.

bazooka-do-przerzutu-narkotykow van-bazooka-do-przerzutu-narkotykow

 

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -