- Reklama -
Banner

Myślał, że kradnie marihuanę – ukradł konopie przemysłowe z projektu badawczego

 

Konopie przemysłowe zostały skradzione tuż przy działce Departamentu Rolnictwa w Kentucky, z pilotażowego programu konopi przemysłowych. Program rozpoczął się wiosną ubiegłego roku, i jest to pierwszy raz, kiedy konopie zostały skradzione, jednak złodziej zapewne nie wiedział, że jest to odmiana przemysłowa którą nie zawiera substancji psychoaktywnych.

Urzędnicy twierdzą, że ktoś ukradł kilka roślin konopi rosnących na działce programu pilotażowego w Jackson Count w czwartek późnym wieczorem.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Ktoś rzeczywiście ukradł je z pola, były wycięte”, mówi koordynator konopnego programu pilotażowego Adam Watson, “Nie wiem, czy to był powód błędnej identyfikacji, czy po prostu braku wykształcenia niektórych ludzi”.

Podczas gdy konopie i marihuana pochodzą z tej samej rodziny roślin, konopiom brakuje THC, psychoaktywnego składnika marihuany odpowiedzialnego za “haj” spowodowany jej paleniem.

“Uważamy, że ktoś natknął się na uprawę, i pomyślał, że jest to coś nielegalna marihuana, jednak nie zdawał sobie sprawy, że jest to rzeczywiście projekt badawczy”, mówi Watson.

Skradzione konopie to tylko niewielki procent tego, co rośnie na działce w Jackson Coutnry, i urzędnicy mówią, że następnym krokiem jest zbiór pozostałych roślin, aby znaleźć potencjalny użytek komercyjny w Kentucky.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować