- Reklama -
Banner

Massachusetts: W ciągu 2 miesięcy sprzedaż marihuany osiągnęła prawie 24mln$ przychodu

Sprzedaż marihuany w ciągu pierwszych dwóch miesięcy legalnej konopi indyjskich w Massachusetts, według urzędników państwowych wyniosła 24 miliony dolarów. Dane opublikowane przez Massachusetts Cannabis Control Commission pokazują, że przychód ze sprzedaży produktów z konopi indyjskich od końca listopada osiągnął 23,8 mln $.

Popyt na legalną marihuanę w Massachusettss od początku był duży. W dzień legalizacji otwarte były tylko dwa sklepy detaliczne, które w ciągu 5 dni wygenerowały przychód ponad 2 mln $.

W ciągu ostatniego tygodnia sklepy sprzedały 76607 produktów z konopi indyjskich. Średni koszt jednego produktu wyniósł 43,86$. Na produkty z konopi nałożony jest 20% podatek, z którego 17% trafia do kasy stanu, a 3 procent do gmin.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Niektórzy czekali całe życie na ten moment

Massachusetts stało się pierwszym stanem na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, które zezwoliło na legalną sprzedaż marihuany w licencjonowanych sklepach. Pierwszą osobą w kolejce do sklepu Cultivate był weteran wojenny, Stephen Mandile. Powiedział on lokalnym mediom, że na legalizację marihuany czekał całe dorosłe życie.

“Od czasów liceum marzyłem o tym, że ten dzień kiedyś nastąpi, ale fakt, że mogę to zrobić dzisiaj jest niesamowity.” – powiedział lokalnym mediom Stephen.

W mieście Leicester, sklep Cultivate przyciągnął tak dużo klientów, że władze musiały wezwać służby, które miały się zająć korkami w mieście. Od momentu otwarcia, Cultivate przyjmuje około 1000 klientów dziennie. Dawn Gautheier mieszkający obok sklepu z legalną marihuaną, twierdzi, że jego otwarcie miało znaczny wpływ na całą okolicę.

“Przed naszym domem 7 dni w tygodniu parkują samochody. Nie mamy życia. Żyjemy jak w akwarium”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować