- Reklama -
Banner

Marihuana w mediach społecznościowych

 

W ostatnich latach konopie zyskały duże poparcie na całym świecie. Istnieje wiele spekulacji, dlaczego to nastąpiło, ale uważamy, że głównym powodem jest absolutne przejęcie mediów społecznościowych. Za pomocą jednego kliknięcia, osoba może dzielić się tysiącami stron cennych informacji które mogą zmienić umysły przekonania i życie innych ludzi. Ponieważ większość młodzieży jest zarejestrowana w portalach społecznościowych, mogą oni dzielić się treściami które pomagają w uświadomieniu innych osób o korzyściach płynących np. z zastosowania konopi w przemyśle i medycynie.

Włączenie się w media społecznościowe można traktować jako niepoważne, bo ludzie wrzucają tam głupie zdjęcia i publicznie narzekają na przykład na to, że znowu mają kaca. Jednak media społecznościowe to potężne narzędzie przez które można udostępniać pozytywne spojrzenie na konopie, i szerzyć informacje na temat wpływu marihuany w medycynie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

 

social media marihuana2

 

Niektórzy uważają, że wrzucanie na FB memów jest niedojrzałe. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, że taki mem może być bardzo użyteczny? Choć może wydawać się on głupkowaty – może on zostawić trwały ślad na jakiejś przypadkowej osobie która go zobaczy. Za pomocą takich serwisów jak Facebook, Twitter i Instagram komunikaty trafiają z ogromną szybkością do ludzi na całym świecie.

 

social media marihuana3

 

Niektóre osoby które są pod wpływem THC, uwielbiają surfować po internecie przez parę godzin z towarzyszem takim jak kot, pies lub bongo. Aktualnie 58% Amerykanów popiera legalizacje marihuany, a bez mediów społecznościowych ten wynik napewno byłby mniejszy. Liczymy na Ciebie! Udostępniaj znajomym ciekawe treści i zwiększaj świadomość społeczeństwa w temacie marihuany, nawet jedno Twoje kliknięcie “Lubie to” jest to mały krok w stronę legalizacji!

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować