- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Marihuana na telefon – nowa aplikacja dostarczy Ci ją prosto do drzwi

Nowa aplikacja na Smartphona – Meadow – obiecuje, że dostarczy marihuanę prosto do drzwi. To ostatni z całego zbioru aplikacji które mają na celu łatwiejszy dostęp do legalnej marihuany.

marihuana-aplikacja-smartfon
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Nazwa “”Meadow” (ang. Łąka), to aplikacja dla urządzeń z systemem Android, dostępna za pośrednictwem sklepu Google Play, a jej Twórcy twierdzą, że będą dostarczać marihuanę medyczną dla pacjentów w San Francisco.

Poprzez dotykowy ekran, pacjent wysyła swoje ID z karty medycznej marihuany, które jest weryfikowane przez poradnie. Po zatwierdzeniu, pacjent może przeglądać wysokiej jakości zdjęcia z różnych szczepów marihuany,a następnie wystarczy tylko zadecydować o ilości, złożyć zamówienie i oczekiwać dostawy w ciągu godziny.

“To nie jest system szybkiego zarabiania”, twórca David Hua powiedział, że “Gramy w długą grę o imieniu ruch medyczny. Naszym nadrzędnym celem jest wdrożenie i nagłośnienie legalnego rynku przeciwników konopi, i umożliwić pacjentom niezbędne leczenie bez stwarzania zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

 

- Reklama - Cannabis Light logo

 

Firma pobiera opłatę 3$ od dostawy, a pacjenci mogą zaoszczędzić czas spędzony w kolejce. Aplikacja może być niezbędna dla osób niepełnosprawnych, którzy mogą mieć problemy z transportem do przychodni.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

 

marihuana-smartfon-aplikacja

 

Marihuana na zamówienie to tylko jedna z aplikacji która pomoże dostarczyć marihuanę do domu. Kolejna aplikacja o nazwie “Eaze” wyszła na rynek w lipcu, a program “Canary” rozpoczął działanie w czerwcu.

Aktualnie, rynek marihuany rozwija się szybciej niz rynek smartfonów. W zeszłym roku rynek marihuany rozwinął się o 64%, podczas gdy rynek smartfonów “jedynie” o 45%.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -