- Reklama -
Banner

Marihuana na telefon – nowa aplikacja dostarczy Ci ją prosto do drzwi

Nowa aplikacja na Smartphona – Meadow – obiecuje, że dostarczy marihuanę prosto do drzwi. To ostatni z całego zbioru aplikacji które mają na celu łatwiejszy dostęp do legalnej marihuany.

Nazwa “”Meadow” (ang. Łąka), to aplikacja dla urządzeń z systemem Android, dostępna za pośrednictwem sklepu Google Play, a jej Twórcy twierdzą, że będą dostarczać marihuanę medyczną dla pacjentów w San Francisco.

Poprzez dotykowy ekran, pacjent wysyła swoje ID z karty medycznej marihuany, które jest weryfikowane przez poradnie. Po zatwierdzeniu, pacjent może przeglądać wysokiej jakości zdjęcia z różnych szczepów marihuany,a następnie wystarczy tylko zadecydować o ilości, złożyć zamówienie i oczekiwać dostawy w ciągu godziny.

“To nie jest system szybkiego zarabiania”, twórca David Hua powiedział, że “Gramy w długą grę o imieniu ruch medyczny. Naszym nadrzędnym celem jest wdrożenie i nagłośnienie legalnego rynku przeciwników konopi, i umożliwić pacjentom niezbędne leczenie bez stwarzania zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

 

 

Firma pobiera opłatę 3$ od dostawy, a pacjenci mogą zaoszczędzić czas spędzony w kolejce. Aplikacja może być niezbędna dla osób niepełnosprawnych, którzy mogą mieć problemy z transportem do przychodni.

 

marihuana-smartfon-aplikacja

 

Marihuana na zamówienie to tylko jedna z aplikacji która pomoże dostarczyć marihuanę do domu. Kolejna aplikacja o nazwie “Eaze” wyszła na rynek w lipcu, a program “Canary” rozpoczął działanie w czerwcu.

Aktualnie, rynek marihuany rozwija się szybciej niz rynek smartfonów. W zeszłym roku rynek marihuany rozwinął się o 64%, podczas gdy rynek smartfonów “jedynie” o 45%.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować