- Reklama -
Banner

Las Vegas: Sklepy z marihuaną będą czynne przez całą dobę

W Las Vegas otwarto pierwszy sklep z legalną marihuaną, który otwarty będzie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kodeks miasta zmusza właścicieli sklepów z marihuaną do zamknięcia ich między 3 a 6 rano. W środę Rada Miejsca jednogłośnie zagłosowała za tym, aby sklep Oasis Cannabis był czynny przez całą dobę.

Oasis Cannabis jest pierwszym sklepem z marihuaną czynnym 24/7, który znajduje się w Las Vegas Strip, czyli najbardziej obleganym odcinku Las Vegas.

las vegas strip
fot. Heavy.com

Nie będzie to jednak jedyny sklep w Las Vegas Valley, który będzie otwarty przez całą dobę, ponieważ North Las Vegas również zezwoliło na ten rodzaj działalności.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Hrabstwo Clark głosowało we wtorek za tym, aby 26 sklepów z legalną marihuaną również mogło być otwartych 24 godziny na dobę, ale zmiana ta prawdopodobnie zostanie zatwierdzona dopiero przed 3 października.

Rada Miejska w Las Vegas zapytała, dlaczego otwarcie sklepów na dodatkowe trzy godziny będzie miało takie znaczenie dla urzędów skarbowych.

Benjamin Sillitoe, prezes i współzałożyciel Oasis Cannabis zauważył, że kilka firm w pobliżu jego sklepu jest również otwartych 24 godziny na dobę.

“Nasi klienci stoją przed drzwiami o 6 rano, a my musimy wyganiać ich o 3 nad ranem.” – powiedział Sillitoe.

Stwierdził także, że sklepy w Hrabstwie Clark, które nie będą mogły być otwarte 24 godziny na dobę będą musiały zamknąć działalność o 3 nad ranem, przez co klienci będą musieli kupować konopie w innym sklepie.

Prezes Oasis Cananbis stwierdził, że jego sklep będzie czynny 24 godziny na dobę już w ten piątek.

A tak wewnątrz wygląda Oasis Cannabis. Podoba Wam się?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować