Dołącz do nas

Aktualności ze świata

Las Vegas: Sklepy z marihuaną będą czynne przez całą dobę

W Las Vegas otwarto pierwszy sklep z legalną marihuaną, który otwarty będzie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kodeks miasta zmusza właścicieli sklepów z marihuaną do zamknięcia ich między 3 a 6 rano. W środę Rada Miejsca jednogłośnie zagłosowała za tym, aby sklep Oasis Cannabis był czynny przez całą dobę.

Oasis Cannabis jest pierwszym sklepem z marihuaną czynnym 24/7, który znajduje się w Las Vegas Strip, czyli najbardziej obleganym odcinku Las Vegas.

fot. Heavy.com

Reklama Susz CBD Sklep

Nie będzie to jednak jedyny sklep w Las Vegas Valley, który będzie otwarty przez całą dobę, ponieważ North Las Vegas również zezwoliło na ten rodzaj działalności.

Hrabstwo Clark głosowało we wtorek za tym, aby 26 sklepów z legalną marihuaną również mogło być otwartych 24 godziny na dobę, ale zmiana ta prawdopodobnie zostanie zatwierdzona dopiero przed 3 października.

Rada Miejska w Las Vegas zapytała, dlaczego otwarcie sklepów na dodatkowe trzy godziny będzie miało takie znaczenie dla urzędów skarbowych.

Benjamin Sillitoe, prezes i współzałożyciel Oasis Cannabis zauważył, że kilka firm w pobliżu jego sklepu jest również otwartych 24 godziny na dobę.

“Nasi klienci stoją przed drzwiami o 6 rano, a my musimy wyganiać ich o 3 nad ranem.” – powiedział Sillitoe.

Stwierdził także, że sklepy w Hrabstwie Clark, które nie będą mogły być otwarte 24 godziny na dobę będą musiały zamknąć działalność o 3 nad ranem, przez co klienci będą musieli kupować konopie w innym sklepie.

Prezes Oasis Cananbis stwierdził, że jego sklep będzie czynny 24 godziny na dobę już w ten piątek.

A tak wewnątrz wygląda Oasis Cannabis. Podoba Wam się?

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne