Las Vegas: Sklepy z marihuaną będą czynne przez całą dobę

W Las Vegas otwarto pierwszy sklep z legalną marihuaną, który otwarty będzie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kodeks miasta zmusza właścicieli sklepów z marihuaną do zamknięcia ich między 3 a 6 rano. W środę Rada Miejsca jednogłośnie zagłosowała za tym, aby sklep Oasis Cannabis był czynny przez całą dobę.

oasis superstore
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Oasis Cannabis jest pierwszym sklepem z marihuaną czynnym 24/7, który znajduje się w Las Vegas Strip, czyli najbardziej obleganym odcinku Las Vegas.

las vegas strip
fot. Heavy.com

Nie będzie to jednak jedyny sklep w Las Vegas Valley, który będzie otwarty przez całą dobę, ponieważ North Las Vegas również zezwoliło na ten rodzaj działalności.

Hrabstwo Clark głosowało we wtorek za tym, aby 26 sklepów z legalną marihuaną również mogło być otwartych 24 godziny na dobę, ale zmiana ta prawdopodobnie zostanie zatwierdzona dopiero przed 3 października.

Rada Miejska w Las Vegas zapytała, dlaczego otwarcie sklepów na dodatkowe trzy godziny będzie miało takie znaczenie dla urzędów skarbowych.

Benjamin Sillitoe, prezes i współzałożyciel Oasis Cannabis zauważył, że kilka firm w pobliżu jego sklepu jest również otwartych 24 godziny na dobę.

“Nasi klienci stoją przed drzwiami o 6 rano, a my musimy wyganiać ich o 3 nad ranem.” – powiedział Sillitoe.

Stwierdził także, że sklepy w Hrabstwie Clark, które nie będą mogły być otwarte 24 godziny na dobę będą musiały zamknąć działalność o 3 nad ranem, przez co klienci będą musieli kupować konopie w innym sklepie.

Prezes Oasis Cananbis stwierdził, że jego sklep będzie czynny 24 godziny na dobę już w ten piątek.

A tak wewnątrz wygląda Oasis Cannabis. Podoba Wam się?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -