- Reklama -
Banner

Las Vegas przeznaczy część zysków ze sprzedaży marihuany na pomoc bezdomnym

Urzędnicy z Las Vegas w stanie Nevada wykorzystają prawie 1,8 miliona dolarów z opłat licencyjnych za pozwolenie na uprawę i sprzedaż marihuany do finansowania programów dotyczących bezdomności.

Komisarze hrabstwa Clark jednogłośnie zagłosowali we wtorek za sfinansowaniem programu “ponownego zamieszkania”, którego pomysłodawcą jest organizacja HELP.

Organizacja HELP otrzyma prawie 856 000 $, z których sfinansuje 76 łóżek w Shannon West Homeless Youth Centre.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Centrum Homeless Youth Centre zapewnia zakwaterowanie w nagłych wypadkach i usługi dla młodzieży i młodych osób bezdomnych lub zagrożonych bezdomnością.

Prawie 931,000 USD zostanie wykorzystanych na dodanie 60 łóżek do programu, w którym przebywają ludzie po wypisaniu ze szpitala.

W budżecie na przyszły rok hrabstwo zarezerwowało 9,7 miliona dolarów na pomoc bezdomnym z prognozowanych opłat licencyjnych za uprawę i sprzedaż marihuany.

Nevada zalegalizowała marihuanę do celów rekreacyjnych w wyborach w 2016 r. Latem 2017 r. otwarto pierwsze sklepy z legalną marihuaną, a od tego czasu dorośli mogą jednorazowo kupić uncję marihuany, a także osiem gramów koncentratów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować