Kolumbia: Miasto zalała gigantyczną chmura z palonej marihuany. Policja spaliła 1,5 tony skonfiskowanych konopi w wietrzny dzień

Policja w kolumbijskiej stolicy narkotyków spaliła ponad 1,5 tony zarekwirowanej marihuany. Funkcjonariusze nie wzięli jednak pod uwagę wiatru wiejącego w stronę miasta, a dym ze spalonych konopi utworzył dużą chmurę nad miastem.

1500 kilogramów marihuany zostało spalone, a dym rozszedł się nad miastem Medellin
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mieszkańcy przedmieścia Medellin Bello opisali „zapach marihuany” jako wszechobecny po tym, jak policjanci spalili zapasy skonfiskowanych konopi. Ale kiedy wiatr stawał się coraz mocniejszy, dym z konopi zaczął unosić się nad miastem, otulając mieszkańców Bello charakterystycznym zapachem. Lokalne raporty sugerowały, że kilka wieżowców zostało ewakuowanych.

Początkowo obawiano się, że w Bello w Medellín rozprzestrzenia się pożar, ale ludzie szybko zdali sobie sprawę, że ten pożar nie pachnie jak przeciętny pożar.

Urząd burmistrza Bello zaprzeczył istnieniu pożaru i potwierdził, że było to “kontrolowane” spalenie dokonane przez policję, wojsko, strażaków i prokuraturę, którzy kończyli operację, w której skonfiskowali 1678 kilogramów marihuany.

Fakt ten został utrwalony w filmach, na których mieszkańcy twierdzili, że silny zapach palonej marihuany wypełnia ich mieszkania.

Jak potwierdziła Metropolitan Police of Aburrá Valley, konfiskaty dokonano w zeszłym tygodniu po dwóch nalotach policji, a skonfiskowana marihuana miała zostać rozprowadzona w dzielnicy El Mirador, w Bello.

Pomimo tego, że Policja uznała ten fakt za osiągnięcie, niezadowolenie mieszkańców z powodu spalenia tak dużej ilości konopi podczas wietrznego dnia było natychmiastowe: „Całkowite zaniedbanie. Tak zwane spalanie kontrolowane. Kilka bloków mieszkalnych musiało zostać ewakuowanych z powodu tego żartu. Ktoś musi odpowiedzieć za tę złą decyzję” – powiedział jeden z mieszkańców w komentarzu na Twitterze.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -