- Reklama -
Banner

Kolorado: Sąsiedzi skarżą się na uciążliwy zapach marihuany

Jak się okazuje nie każdy lubi zapach wolności w Kolorado. W niedzielę, niektórzy mieszkańcy Commerce City, na północ od Denver, pojawili się w tamtejszej spółdzielni, aby wyrazić swoje niezadowolenie wobec uciążliwego zapachu marihuany pochodzącego z hodowli sąsiada i zażądali dla niego grzywny.

Według niektórych mieszkańców Commerce City, uprawy konopi pachną tak mocno, że “czasami nie można wyjść na zewnątrz”, a uciążliwy zapach unosi się nawet do sąsiada, który mieszka pięć domów obok.

“Można zamknąć wszystkie okna i drzwi, a nadal czuć go wewnątrz,” powiedziała jedna z sąsiadek.

Sąsiedzi skarżyli się policji, ale raport policji stwierdził, że wewnątrz domu znaleziono 76 roślin marihuany w piwnicy, która została przekształcona w pełnoprawną hodowlę. Wietnamska rodzina, która jest właścicielem domu, przyznała się do prowadzenia działalności, jednak wszystko jest zgodne z prawem co potwierdzają pozwolenia na uprawę medycznej marihuany i legitymację opiekuna.

W Kolorado można uprawiać 6 roślin na dorosłą osobę, ale jest wyjątek. Pacjenci i opiekunowie mogą być dopuszczeni do hodowli dużej liczby roślin.

Plantatorzy płacą znacznie mniejsze podatki jeśli zarejestrują się jaki opiekun medycznej marihuany. Prawodawcy w Kolorado pracują nad zamknięciem luk w tej kwestii, poprzez ustalenie limitów liczby roślin, które mogą być uprawiane.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować