- Reklama -
Banner

Kolorado: Pierwszy “coffee shop” zostanie otwarty w Denver

Władze Denver, czyli największego miasta w Kolorado, zatwierdziły uruchomienie pierwszego klubu konopnego, dzięki czemu konsumenci trawki będą mogli używać marihuany w specjalnie przygotowanych do tego miejscach.

Mieszkańcy Denver zagłosowali w 2016 r. za pozwoleniem na tak zwane lokale “konsumpcji społecznej”. Minęło dziewięć miesięcy, zanim miasto zaczęło przyjmować wnioski, a przedsiębiorcy skarżyli się, że ograniczenia uniemożliwiające otwarcie klubu konopnego w pobliżu sklepu alkoholowego utrudniają znalezienie dogodnej lokalizacji.

Kluby konopne nie będą mogły znajdować się w promieniu 300 metrów od obiektów szkolnych czy zakładów leczenia uzależnień.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Właściciele The Coffee Joint, czyli pierwszego miejsca, w którym będzie można legalnie spożywać marihuanę, planują pobierać 5$ za wstęp do miejsca, w którym można spożywać produkty z THC i waporyzować konopie. Coffee Joint jest pierwszą firmą, która posiada licencję na spożywanie konopi w obiekcie, ale nie zezwala na jej palenie ani sprzedawanie.

Nie jest jeszcze jasne, kiedy firma będzie mogła w pełni legalnie zapewnić klientom możliwość konsumpcji. Kilka instytucji będzie musiało przeprowadzić inspekcję, zanim firma formalnie otrzyma licencję. Samo prawo stanu Kolorado nie odnosi się do klubów konopnych. W niektórych miastach działają one otwarcie i są tolerowane, a w innych działają potajemnie.

Inne stany, w których marihuana jest legalna omówiły tylko zasady dotyczące miejsc konsumpcji, ale tylko Kalifornia wydaje się mieć sieć lokalizacji zatwierdzonych już przez samorządy lokalne. Na Alasce urzędnicy opóźnili dyskusję na temat używania konopi w sklepach z marihuaną, a w Massachusetts zaprotestowali przeciwko dyskusji na temat “kawiarni z konopiami indyjskimi”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować