Home Akcesoria Filterki

Filterki

Kategorie
Cena
-
Sprzedawca
Sortuj wg

Showing 1 – 20 of 146 results

Filtry lub filterki do jointów to małe urządzenia, które służą do przytrzymywania końca jointa lub blunta, aby zapobiec poparzeniu palców użytkownika. Filterki do jointów zapewniają barierę między palącym się końcem skręta a palcami użytkownika, ułatwiając trzymanie go i wdychanie dymu.

Dostępne są różne rodzaje filterków do jointa, w tym:

Filtry papierowe: Są to małe, cienkie filtry papierowe, które można włożyć w koniec spliffa lub jointa. Często są wykonane z miazgi drzewnej lub papieru ryżowego.

Filtry metalowe: Są to małe, metalowe filtry, które można włożyć w koniec skręta. Często są wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium.

Szklane filtry: Są to małe szklane filtry, które można włożyć do końcówki skręta. Często są wykonane ze szkła borokrzemianowego.

Filtry naturalne: Są to filtry wykonane z naturalnych materiałów, takich jak konopie, bambus czy kolby kukurydzy.

Filterki do jointówmogą pomóc schłodzić dym i sprawić, że będzie on mniej drażniący dla gardła i płuc, a także ułatwić trzymanie jointa. Mogą również zapobiegać nadmiernemu nagrzewaniu się końcówki skręta i mogą pomóc w odfiltrowaniu części popiołu i innych cząstek z dymu.

Warto zauważyć, że używanie marihuany, w tym stosowanie wspólnych filtrów, jest nielegalne w wielu krajach i stanach i ważne jest, aby znać i przestrzegać wszystkich odpowiednich praw i przepisów.

Wyróżnione produkty

 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • packshot pen silvermin

  Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85