- Reklama -
Banner

Kalifornia produkuje więcej marihuany, niż może sprzedać

Szef grupy plantatorów konopi w stanie Kalifornia powiedział, że plantatorzy w Kalifornii produkują nadmiar marihuany, co doprowadzi do problemów dla wielu hodowców.

Plantatorzy w Kalifornii produkują nawet osiem razy więcej marihuany, która jest konsumowana w stanie, a z powodu obowiązujących przepisów federalnych nie ma zezwolenia na międzystanowy handel.

26 lipca 2017r. Sacramento Press Club prowadził panel dyskusyjny, w skład którego wchodził Hezekiah Allen, dyrektor wykonawczy stowarzyszenia California Growers, który reprezentuje dużą grupę plantatorów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Niektórzy plantatorzy marihuany będą zasilać czarny rynek i wysyłać konopie indyjskie do innych stanów, co również nie jest dozwolone w prawie federalnym” – powiedział Hezekiah Allen.

“Produkujemy zbyt wiele. Niektórzy producenci marihuany mogą zastopować kolejne uprawy, a inni po prostu nie będą ubiegać się o pozwolenia stanowe. Hodowcy będą musieli ponownie skalibrować produkcję”

W dyskusji panelowej wzięli również udział Lori Ajax z Medical Cannabis Regulation i Joseph Devlin, szef ds. polityki w zakresie konopi indyjskich i egzekwowania prawa w Sacramento.

Devlin podczas panelu wyjaśnił, że wskaźnik nadprodukcji marihuany był pięciokrotnie wyższy, niż popyt, ale wielu innych ekspertów twierdziło, że nadprodukcja jest znacznie wyższa – nawet 12 razy większa, niż konsumpcja marihuany w Kalifornii.

Produkcja marihuany na zachodnim wybrzeżu jest na wysokim poziomie. Plantatorzy w stanie Oregon uprawiają znacznie więcej marihuany, niż konsumenci są w stanie jej kupić. Uprawa marihuany w Kalifornii ma swoje początki już w 1996r., kiedy została tu zalegalizowana medyczna marihuana.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować