- Reklama -
Banner

Jakie są najnowsze technologie w produkcji nasion marihuany?

Nasiona marihuany są w Polsce legalne i mogą je posiadać, a także kupować i sprzedawać osoby pełnoletnie. Na tym koniec, ponieważ ci, którzy uprawiają marihuanę, również ci najmniejsi hodowcy domowi muszą się liczyć nawet z karami więzienia. Jakie są zatem technologie produkcji nasion marihuany?

Zalety nowoczesnych technologii w produkcji nasion marihuany

W Polsce legalna jest jedynie uprawa konopi siewnych. Oczywiście pod warunkiem, że rośliny będą miały dopuszczalny limit psychoaktywnego THC na śladowym poziomie 0,3 proc. O ile rolnicy mogą produkować materiał siewny w postaci nasion konopi włóknistych, to produkcja nasion konopi indyjskich już możliwa nie jest. Być może zmieni się to wraz z uruchomieniem kontrolowanych przez państwo upraw medycznej marihuany.

Tak naprawdę proces produkcji nasion konopi jest doskonalony od tysięcy lat. Jednak to w ostatnich dekadach konopie indyjskie przeszły rewolucyjne zmiany. Były one odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających hodowców.

Osoby uprawiające marihuanę, nie chciały tracić połowy upraw poprzez stosowanie wyłącznie regularnych nasion marihuany. Dlatego w latach 90 nastał czas nasion feminizowanych, które zrewolucjonizowały rynek i branżę cannabis. Nasiona konopi, które obradzają wyłącznie w rośliny żeńskie były marzeniem growerów. Uprawy stały się o niebo łatwiejsze, a rośliny pewne i pełne w bogactwo kannabinoidów.

Jakie są najnowsze metody produkcji nasion marihuany?

Branżą związaną z nasionami marihuany wprawdzie nie zatrzęsły z początku odmiany autokwitnące, które pojawiły się na rynku z początkiem XXI wieku i miały niską zawartość THC oraz skromny plon. W tej chwili jednak pestki autoflowering zostały w uprawach, a także badanich laboratoryjnych tak dopracowane, że trudno sobie wyobrazić bez nich hodowlę konopi indyjskich.

Wszystko za sprawą szybkiego okresu kwitnienia, dużej mocy, na którą wpływ ma duże stężenie THC oraz naprawdę obfitych plonów. W ciągu najbliższych lat pewnie jeszcze niejedna rewolucja zaskoczy growerów i palaczy. Jak wiadomo wciąż powstają kolejne hybrydy konopi indyjskich, rozwój nauki i technologii może przynieść jeszcze niejedno zaskoczenie.

Rozwój technologii w produkcji nasion marihuany – co warto wiedzieć?

Przede wszystkim producenci nasion konopi oferujący zarówno nasiona indoor, jak i outdoor, czy też feminizowanych i automatów przywiązują szczególną uwagę do procesu wytwarzania, wykazując się dużą dbałością i dokładnością w produkcji.

Wytwarzanie nasion prowadzone jest w najbardziej optymalnych i najlepszych warunkach uprawy, poczynając od gleby, temperatury, wilgotności powietrza i zapewnienia odpowiedniej jego cyrkulacji.
Wyprodukowane nasiona są z kolei przechowywane w sterylnych warunkach i odpowiedniej temperaturze. Jak wiadomo łatwo sobie zepsuć renomę i utracić zaufanie klientów, dlatego oferowany asortyment nasion konopi przez sklepy, to wyłącznie produkty sprawdzone i w oryginalnych opakowaniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.

Mogą Cię zainteresować