- Reklama -
Banner

Jaka odmiana marihuany pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Niektórzy ludzie nie wierzą w astrologię, ale tylko dlatego, że wierzą, że to przesąd. Księżyc ma istotny wpływ na emocje naszego ciała, więc może warto zwrócić na to uwagę i wybrać idealną odmianę marihuany pod dany znak zodiaku.

Baran – 21 marca – 19 kwietnia

baran

Dla aktywnych i ambitnych spod znaku barana zalecamy szczep, który daje dużo energii i zachęca do działania. Baran nie znosi nudy i zawsze znajdzie coś czym się zajmie. Zalecamy odmianę Summertime Squeeze, która jest dominującą sativą. Jej smak jest pikantny i cytrusowy, bodobnie jak znak barana.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Byk – 20 kwietnia – 20 maja

byk

Byk powinien być mistrzem subtelnej siły. Dla byka polecamy marihuanę, która jest subtelna w swojej naturze i daje uczucie relaksu. Dlatego polecamy hybrydową odmianę Mad Dawg, który zdecydowanie wspomaga relaks. Ta odmiana na pewno nie spowoduje uczucia niepokoju i paranoi, jak również utraty kontroli, która nie pasuje do byka. Jej smak jest słodki i subtelny, tak jak byk!

Bliźnięta – 21 maja – 20 czerwca

bliźnięta

Wszyscy wiedzą, że bliźnięta kochają zmiany i potrzebują czegoś ekscytującego. Ale bliźnięta mogą być nieco niestabilne, wtedy tracą swoją moc przez brak skupienia. Potrzebują więc szczepu, których zwiększy skupienie i będą mogli wykorzystać swoją moc inteligencji. Dla bliźniąt polecamy odmianę Durban Poison, która sprawia, że będą bliźnięta będą będą bardziej aktywne i nie będą im w głowie głupoty, lenistwo i niezdecydowanie.

Rak – 21 czerwca – 22 lipca

rak

Osoby urodzone spod znaku raka, to osoby o bardzo energiczne osoby. To jest to co lubimy u osób, które urodziły się ze znakiem zodiaku raka. Tak więc, aby docenić intensywność tych osób, zalecamy Wreck Jack. Szczep ten daje dużo energii i intensywny haj na głowie, ponieważ jest to dominująca sativa.

Lew – 23 lipca – 22 sierpnia

lew

Każdy wie, że lew ma tendencje do wygodnego leniuchowania. Polecamy więc odmianę, która da zastrzyk energii i motywacji. Dla lwa zalecamy Dream Beaver, który jest dominującą sativą. Jest to idealne rozwiązanie dla lwa, kiedy potrzeba mu zastrzyku energii i motywacji.

Panna – 23 sierpnia – 22 września

panna

Panna lubi spędzać czas na rozmyślaniu i introspekcjach, więc mamy szczep marihuany, który dla panny będzie idalny. Jeśli jesteś osobą, która lubi spędzać czas w łóżku słuchając muzyki i rozmyślając, to nadszedł czas aby spróbować odmiany Cinderella x99 Orge. To może być świetna odmiana dla osób, które chcą pogłębić swoje refleksje i introspekcje w samotności.

Waga – 23 września – 22 października

waga

Symbolem wagi jest równowaga, która reprezentuje zrównoważoną osobowość osób spod znaku wagi. Potrzebny jest więc szczep hybrydowy o zawartości 50/50 indica i sativa. Zalecamy odmianę Ice Cream, w której proporcje to 60% indica i 40% sativa. Spowoduje ona zrównoważony haj pomiędzy relaksem i energią. Ma gładki i kremowy smak, tak jak lody.

Skorpion – 23 października – 21 listopada

skorpion

Skorpion może być nieustępliwy, dominujący i dążący do wyznaczonego celu. Jest to ważne dla ludzi spod tego znaku, aby w pełni zachować koncentrację i zachować swoje cechy. Zalecamy odmianę Lions Gate, która spowoduje uskrzydlający haj, sprzyjający koncentracji i kreatywności. Ma silny aromat i jest to dominująca indica.

Strzelec – 22 listopada – 21 grudnia

strzelec

Idealna odmiana dla strzelca to coś, co wpłynie na filozoficzny charakter tego znaku. Marihuana jest dobrym narzędziem do kontemplacji, a strzelec jest w tym dobry. Zalecamy odmianę Agent Orange, która pozwoli na znalezienie odpowiedniego miejsca do spokojnego myślenia. Odmiana ta zachęca do introspekcji i filozoficznych kontemplacji.

Koziorożec – 22 grudnia – 19 stycznia

koziorozec

Koziorożec znany jest z dużej determinacji i praktyczności. W celu dobrania odpowiedniej odmiany należy wybrać odmianę, która zapewni spokojny haj i euforię. Dla koziorożca zalecamy Grandaddy Purple, który spowoduje głębokie odprężenie i euforię. Można spróbować też Golden Goat (ang. Złoty Kozioł), który będzie idealnie pasował do nazwy znaku zodiaku.

Wodnik – 20 stycznia – 18 luty

wodnik

Wodnik jest najprawdopodobniej najbardziej niesamowitym znakiem zodiaku. Ludzie spod jego znaku są ekscentrykami, ale są oszczędni i zabawni, więc potrzebują odmiany, która zrównoważy ich unikalne cechy. Dlatego polecamy hybrydę AK-47 z dominacją sativą. Sativa u wodników wzmaga kreatywność i nowe pomysły, podczas gdy indica mogła zmniejszyć ich intensywność.

Ryby – 19 luty – 20 marca

ryby

Ryby to jeden z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku, a jednym z głównych ich zadań na jest kreatywność. Używają one wszystkich swoich zmysłów, więc trzeba znaleźć odmianę, która wzmocni ich kreatywność. Zalecamy odmianę Earthquake (trzęsienie ziemi) – hybryda, która pobudza zmysły i zwiększa moc wyobraźni

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować