Strona głównaAktualnościRozrywkaInflacja jest tak wysoka, że nawet pracownik Snoop Dogga od skręcania jointów...

Inflacja jest tak wysoka, że nawet pracownik Snoop Dogga od skręcania jointów dostał podwyżkę

Inflacja mocno uderza we wszystkich — nawet Snoop Dogga. Kilka dni temu raper napisał na Twitterze, że nawet jego pracownik odpowiedzialny za skręcanie jointów otrzymał podwyżkę.

Profil “UberFacts” opublikował na Twitterze post, w którym stwierdził, że pełnoetatowy blunt roller Snoop Dogga zarabia od 40,000$ do 50,000$ rocznie. Raper skomentował post – “Inflacja. Jego pensja wzrosła!”

Snoop Dogg ujawnił w 2019 roku podczas rozmowy w Howard Stern Show z aktorem Sethem Rogenem, że ma pełnoetatowego pracownika, którego jedynym zadaniem jest kręcenie bluntów. Zdeklarowany i wieloletni fan marihuany powiedział, że po prostu nie ma czasu na samodzielne skręcanie.

W 2021 r. Snoop Dogg powiedział na Reddicie, że ma 81 przerw na jointa dziennie. Jego pracownik od skręcania jointów wydaje się mieć instynkt, dzięki któremu dokładnie wie, kiedy raper chce zapalić.

Wyczucie czasu tego moth****ckera jest bez zarzutu” – powiedział Snoop Dogg do Howarda Sterna.

To jego PRACA, jego zawód. W jego życiorysie jest napisane PBR, Professional Blunt Roller.” – dodał Snoop.

W Stanach Zjednoczonych inflacja wzrosła do 8,6%. Ale dobra wiadomość dla Snoop Dogga jest taka, że pomimo rosnących cen wszystkiego, ceny marihuany nie odnotowują tak dużego wzrostu cen.

W lutym cena marihuany nie rosła tak bardzo, jak w przypadku innych produktów – a w niektórych przypadkach legalną marihuanę można nabyć taniej, niż w zeszłym roku.

Od stycznia 2021 r. do stycznia 2022 r. ceny marihuany spadły o 16,7%, a cena artykułów spożywczych z THC spadła o 11,8%, według firmy Headset zajmującej się analizą konopi indyjskich oraz ich cen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować