- Reklama -
Banner

Ile jointów wypalił Snoop Dogg od chwili ogłoszenia, że ​​„rzuca palenie”?

Oto jak wiele jointów prawdopodobnie wypalił raper i miłośnik marihuany Snoop Dogg, odkąd ogłosił, że “rezygnuje z palenia”.

Jeśli przegapiłeś tę wiadomość, Snoop – prawdziwe imię Calvin Broadus – zszokował swoich fanów w zeszłym tygodniu, ogłaszając, że “rezygnuje z palenia” po “długich przemyśleniach” i “rozmowach” z rodziną.

“Po długich przemyśleniach i rozmowach z rodziną, postanowiłem zrezygnować z palenia. Proszę, uszanuj moją prywatność w tym czasie.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Fani byli tak zaskoczeni tą deklaracją, że zaczęli nawet szukać luk w jego wypowiedzi, sugerując, że mimo iż powiedział, iż rezygnuje z “palenia”, nie wspomniał nic o jadalnych formach marihuany. Sprytnie.

Jednak, jak niektórzy fani już zgadli, cała ta sytuacja okazała się być chwytem marketingowym dla firmy produkującej grilla i paleniska o nazwie Solo Stove, w celu promocji ich nowego paleniska bezdymnego.

W reklamie firmy 52-letni raper powiedział: “Wiem, co myślicie: Snoop! Palenie to twoja specjalność! Ale kończę z tym.”

“Kończę z kaszlem i ubraniami pachnącymi sticky icky. Przechodzę na bezdymne.”

“Solo Stove ulepszyło ogień. Wyeliminowali dym. Bystrzy.”

Rzeczywiście bystrze – chociaż niektórzy fani przyznali, że czuli się trochę zdradzeni przez ten chwyt, ale czy naprawdę powinni być zaskoczeni, biorąc pod uwagę, że ten człowiek zatrudnia pracownika odpowiedzialnego za skręcanie bluntów?

Wspomniana osoba do skręcania bluntów, kobieta o imieniu Renagade PerRana, wcześniej ujawniła, ile trawy przerabia.

Powiedziała w programie Kyle and Jackie O Show: „Robię około pół funta dziennie (około 225g), co daje 75 do 150 jointów.”

Później wycofała się z tego, co powiedziała, mówiąc TM Hip Hop, że skręca około ćwierć funta (110g) do pół funta (225g) dziennie, ale wyraźnie zaznaczyła, że całkowita ilość nie jest przeznaczona wyłącznie dla rapera.

“To dla wszystkich moich klientów razem,” powiedziała.

Jednak w 2013 roku sam Snoop wydawał się potwierdzać tę liczbę podczas sesji Q&A na Twitterze, gdzie oszacował, że pali około 81 bluntów każdego dnia.

Więc obliczmy, ile bluntów zapalił od czasu ogłoszenia, że “rezygnuje z palenia”, zakładając, że to, co powiedział, jest prawdą.

Snoop ogłosił to 16 listopada, a dziś jest 29 listopada, co oznacza, że minęło 13 dni, wliczając w to dzień ogłoszenia i dzisiejszy.

Oznacza to, zakładając, że nadal konsumuje marihuanę na poziomie z 2013 roku, że zapalił 1053 bluntów. Niewyobrażalna ilość dla zwykłego śmiertelnika, ale mniej więcej to, czego byśmy się po nim spodziewali, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować