Hotel w kształcie liścia marihuany wybrany najlepszym hotelem na świecie 2017 roku

Ten luksusowy hotel w kształcie liścia marihuany został wybrany najlepszym hotelem na świecie na rodzinne wakacje.

hotel w ksztalcie liscia marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Nagroda została przyznana przez World Luxury Hotel Awards 2017. Wygrał on w kategoriach Luxury Family Resort 2017, Luxury Spa Resort 2017, Luxury Spa Resort 2016.

hotel w ksztalcie liscia konopiMriya Resort & Spa na Krymie kształtem przypomina liść konopi. Został on wybrany najlepszym wyborem na rodzinne wakacje, a konkurował on z ponad 2000 innych hoteli na całym świecie.

Zwycięski hotel to tak naprawdę ekskluzywny i pięciogwiazdkowy kurort. Goście znajdą w nim centrum medyczne oraz spa. Znajduje się on obok Jałty, tuż nad Morzem Czarnym.

hotel w ksztalcie liscia marihuanyMriya Resort & Spa pojawił się również na liście zwycięzców w kategorii “Najlepszy kompleks uzdrowiskowy w Europie”.

mriya resort spaWorld Luxury Hotel Awards przyznaje nagrody najlepszym hotelom od 2006 roku. Głosy oddają goście, przedstawiciele firm i osoby podróżujące turystycznie, którzy mogą głosować na stronie internetowej. Głosy przyznawane są w 50 różnych kategoriach, gdzie wybierane są najlepsze hotele na świecie i na poszczególnych kontynentach.

mriya resort spa basen

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -