- Reklama -
Banner

Hemp Inc. – Gra na smartfony, która przyspieszy legalizację marihuany

Spis treści

Istnieje wiele sposobów, aby zaangażować ludzi w reformy związane z konopiami. Ale jedna rzecz zwróciła naszą szczególną uwagę – gra na smartfony, która promuje ideę depenalizacji i legalizacji.

Hemp Inc. to gra, którą można pobrać w sklepie Google Play i App Store za darmo. W grze można budować własne konopne imperium w wirtualnym świecie, a kiedy się w nią gra, wspiera się organizację mającą na celu reformę prawa związanego z marihuaną – NORML.

hemp-inc
źródło: hkagames.com

Na początku gracz rozwija swoje pierwsze rośliny konopi indyjskich w garażu i buduje bazę klientów oraz poprawia swoją pozycję w branży. Wraz z postępem gry, gracze będą mogli w końcu otworzyć własną przychodnie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Z pieniędzy zarobionych na sprzedaży wyhodowanej marihuany można zatrudnić nowych pracowników, zmienić lokalizację na lepszą czy nawet kupić lepsze nasiona marihuany.

Gra przypomina prowadzenie własnego biznesu w branży konopnej, więc trzeba zwracać uwagę między innymi na popyt i podaż.

W tworzenie gry zaangażowany był Danny Hammett z HKA Digital Studios, który pomagał rozwijać takie gry jak Tony Hawk czy Call of Duty, kiedy pracował w Activision.

hemp-inc
źródło: AppStore

Wraz z uprawą i sprzedażą marihuany, gracze dostają możliwość zatrudnienia w swoich przychodniach prawie 40 celebrytów zaangażowanych w reformę prawa dotyczącego konopi, takich jak Tommy Chong czy Wiz Khalifa.

W grze znajdziemy bannery organizacji NORML, po których wciśnięciu zostaniemy przeniesieni do petycji zorganizowanej przez tę grupę. Gra jest do ściągnięcia za darmo, jednak tak jak w większości gier mobilnych istnieją płatne dodatki.

Wyższy poziom rozwoju swojego biznesu, jak również przyszłe aktualizacji przyniosą bardziej realistyczne kwestie takie jak podatki, politykę i problemy zagospodarowania przestrzennego, z którymi zmagają się właściciele firm w branży konopnej.

Ściągnij grę:

appstore google-play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować