Dołącz do nas

Lifestyle

Weedcraft Inc. – Polska gra, w której wcielasz się w hodowcę marihuany

Weedcraft to nie tylko hodowla i handel marihuana

Weedcraft Inc. to najnowsza gra polskiego studia Vile Monarch, której motywem głównym jest hodowla marihuany. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w branży legalnej marihuany, ale mieszkasz w Polsce, jest dobra wiadomość. Możesz symulować swój własny biznes w nadchodzącej grze Weedcraft Inc.

W poniedziałek ukazał się zwiastun gry, która jest symulatorem branży konopi indyjskich w Stanach Zjednoczonych. Trailer pokazuje celebrytów, którzy palą marihuanę, w tym ostatnio popularny urywek Elona Muska palącego jointa w programie Joe Rogana.

Rozgrywka w Weedcraft Inc.

Chociaż zwiastun nie jest w stanie ukazać wszystkich możliwości rozgrywki, to studio Vile Monarch w kilku słowach opisało model gry.

Weedcraft Inc. zagłębia się w działalność związaną z produkcją, hodowlą i sprzedażą marihuany w Ameryce, zagłębiając się w finansowe, polityczne i kulturowe aspekty złożonych relacji tego kraju z kłopotliwą roślinką. Potencjalni gracze będą musieli staranie uszergować zasoby, zarządzając produkcją i dystrybucją zioła. Uprawiaj zabójcze odmiany marihuany i krzyżuj je, aby stworzyć wyjątkowe odmiany sałaty szatana. Zatrudniaj i zarządzaj kadrą i przygotuj się do wzięcia udziału w konkursie

Weedcraft to nie tylko uprawa i sprzedaż zioła

Weedcraft to nie tylko hodowla i handel marihuana

Weedcraft Inc. polega nie tylko na uprawie i sprzedaży zioła. Już na początku gry dowiemy się, że ojciec głównego bohatera cierpi na ogromne bóle związane z nowotworem. Aby pomóc ojcu w walce z bólem, brat głównego bohatera zajmuje się nielegalną uprawą marihuany.

W grze będziemy mieli możliwość obrania różnych scenariuszy, jednak projektanci nie zdradzają, ile dokładnie ich będzie. Gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę jednego z braci, który na początku dilerskiej kariery będzie zajmował się nielegalną uprawą marihuany w piwnicy i ukrywał się przed policją. Pierwsze sprzedane gramy można przeznaczyć na zakup nasion marihuany, których odmiany są obecnie popularne na rynku.

Vile Monarch zadbało o szczegóły w Weedcraft Inc.

Rozgrywka w grze Weedcraft Inc

Vile Monarch zadbało o to, aby w grze Weedcraft uprawa marihuany była realistyczna. Musimy zadbać o prawidłową glebę, oświetlenie i odżywki, aby uzyskać jak największe zbiory. Na początku każdy sprzedany gram jest na wagę złota, więc warto zadać o te szczegóły.

To jednak nie tylko gra polegająca na uprawie i sprzedaży trawki. Mamy tu możliwość zatrudnienia pracowników, którzy mogą nam pomóc w uprawie, ale możemy ich również prosić o wykradanie informacji od konkurencji i podkładanie im kłód pod nosi. Zachęcanie do tego typu działań, może skończyć się skończyć się najazdem policji i zakończeniem kariery.

Weedcraft to kolejna gra tego typu

Ta gra, choć nieco inna, wydaje się przypominać popularną grę mobilną Hempiere, któ®a podobnie jak Weedcraft, pozwala graczom na stworzenie własnej branży konopi. Obejmuje ona sektor uprawy i handlu na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Weedcraft zawiera jednaj interaktywną narrację, która pozwala użytkownikom “uratować” miasto dzięki korupcji w ich branży. Vile Monarch pokazuje jednak, że w tej branży przysłowie “kto pierwszy, ten lepszy” nie ma znaczenie. Ważne jest wykorzystanie wszystkich aspektów branży legalnych konopi oraz usunięcie stygmatów związanych z marihuaną. To z pewnością zaciekawi przyszłych graczy, którzy zapewne są ściśle związani z konopiami.

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Lifestyle

Mike Tyson spalił gigantycznego jointa na festiwalu marihuany

Mike Tyson z gigantycznym jointem na festiwalu marihuany

Legenda boksu Mike Tyson nieustannie podkreśla swoje zamiłowanie do marihuany, które tym razem podkreślił paląc 30 centymetrowego jointa na festiwalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cannabis Marijuana Weed (@cmw420tv)


Były mistrz świata w wadze ciężkiej jest posiadaczem 16 hektarowergo rancza w Kalifornii, na której od ubiegłego roku prowadzi legalne uprawy marihuany.

Na swoim ranczo Mike Tyson 23 lutego zorganizuje festiwal muzyczny o tematyce konopi, chociaż na miejscu nie będzie możliwości zakupu marihuany.

52-letni były mistrz wagi ciężkiej od dawna używa marihuany. Podczas ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w BREALTV zapalił gigantycznego jointa wraz z raperem B-Real z zespołu Cypress Hill.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BREAL.TV™ (@brealtv)

Iron Mike – który stwierdził, że był pod wpływem marihuany podczas walki z Andrzejem Gołotą w 2000 roku, skorzystał z legalizacji marihuany w stanie Kalifornia. Na swoim ranczo przeznaczył 8 hektarów pod uprawę konopi indyjskich, ale wygospodarował również miejsce na stworzenie własnej szkoły uprawy, gdzie hodowcy mogą uprawiać swoje odmiany marihuany. Placówka została nazwana “Tyson Cultivation School”.

Czytaj dalej

Lifestyle

Mike Tyson: “Paliłem marihuanę przed walką z Gołotą”

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Gołotą

Legenda boksu, Mike Tyson już kiedyś przyznał, że wszedł na ring pod wpływem marihuany. Podczas ostatniego wywiadu w Dan Patrick Show, emerytowany bokser rozmawiał z gospodarzem o jego karierze, aktualnym stanie tego sportu i ostatnich przedsięwzięciach w branży konopi indyjskich. To ostatnie skłoniło Tysona do wspomnienia jego walki z polskim bokserem, Andrzejem Gołą, w 2000 roku.

Dan Patrick zapytał, czy słynny bokser używał marihuany i jakie były jego preferowane metody konsumpcji.

“Czy używasz zioła? Czy palisz je lub spożywasz żywność z THC? – zapytał Tysona podczas rozmowy: “Od jak dawna palisz?”

Tyson nie tylko powiedział, że pali konopie, ale że robi to przez całe swoje życie. Potem podzielił się opowieścią o tym, jak wkroczył na ring po spaleniu marihuany.

“Zrobiłem to tylko raz, kiedy walczyłem, gdy walczyłem z Gołotą” – powiedział Tyson.

Patrick następnie zapytał, czy palenie trawki przed walką bokserską wpłynęło na niego podczas walki.

“Nie wpłynęło to na mnie, wpłynęło na Gołotę” – żartował Tyson.

Marihuana przekreśliła zwycięstwo Tysona

Walka bokserska – promowana jako “Showdown in Motown” – odbyła się 20 października 2000 r. w Auburn Hills w stanie Michigan. Walka była bardzo wyczekiwana, ponieważ zarówno Golota, jak i Tyson mieli reputację wojowników walczących nie do końca czysto.

Choć Tyson odniósł zwycięstwo dzięki technicznemu nokautowi, odmówił zbadania próbki moczu przed walką, jednak później test potwierdził pozytywny wpływ na obecność THC w organizmie. Liga anulowała zwycięstwo Tysona, a walka została rozstrzygnięta jako no-contest.

Obecnie Tyson otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do do marihuany. W styczniu 2018r. Tyson przedstawił swoje plany otwarcia “konopnego ranczo“, nastawionego przede wszystkim na profesjonalistów z branży i osoby mające nadzieję, że dowiedzą się więcej o szybko rozwijającej się branży.

Ranczo to także miejsce, w którym Tyson uprawia swoją autorską odmianę, K.O Kush. Wygląda na to, że jest naprawdę dobra. Tak dobra, że nawet wojownik UFC, Conor McGregorem w listopadzie zeszłego roku zachwalał ją po spotkaniu z Tysonem.

Czytaj dalej

Polecane produkty

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne