- Reklama -
Banner

Freedom Farms SA otwiera w Warszawie pierwszy sklep z pokazową uprawą konopi

Freedom Farms SA już 15.12.2021 r. otworzy Cannabis Showroom, w którym będzie można m.in. podejrzeć jak wygląda uprawa konopi włóknistych i nabyć produkty na ich bazie.

Spółka konopna Freedom Farms, prowadzona przez znanego aktywistę Przemysława Zawadzkiego zaplanowała otwarcie pierwszego w Polsce miejsca, w którym odwiedzający będą mogli podziwiać jak rosną konopie oraz nabyć legalne produkty konopne, w tym olejki i susz CBD. Budowa sieci showroomów to jeden z celów zakończonej kampanii crowdfundingowej Freedom Farms podczas której zebrano ponad 2,9mln zł.

Freedom Farms – polski producent kwiatów konopnych, wyróżniający się jakościowym podejściem do procesu uprawy i przetwarzania konopi – rozpoczyna zapowiadaną budowę sieci showroomów od flagowej lokalizacji przy al. Stanów Zjednoczonych 59 w Warszawie. Na miejscu, oprócz pierwszej w Polsce pokazowej uprawy konopi włóknistych, będzie znajdować się siedziba spółki oraz sklep producenta.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
A 2 1
Cannabis Shop & Showroom Freedom Farms

Pokazowa uprawa obejmuje kilkadziesiąt roślin. Specjalnie przygotowane pomieszczenie uprawowe wyposażone jest w lampy LED oraz nowoczesne systemy sterujące klimatem i nawadnianiem. W lokalu będzie można zasięgnąć porad ekspertów oraz spotkać zarząd spółki, w tym Przemysława Zawadzkiego. Sklep zaoferuje limitowane, niedostępne nigdzie indziej produkty. Będzie w nim można również odebrać zamówienia składane online i skorzystać ze specjalnych rabatów na miejscu.

A 3

Cannabis Showroom to miejsce, które oprócz praktycznych funkcji biura i sklepu będzie pełnić rolę edukacyjną o konopiach dla całego społeczeństwa. Każdy będzie mógł tutaj zobaczyć jak uprawiane są rośliny, dowiedzieć się więcej o ich dobroczynnych właściwościach i “poczuć” produkty konopne wszystkimi zmysłami. Chcemy, żeby showroomy były czymś więcej niż tylko sklepami. Tworzymy unikalne doświadczenie powiedział Przemysław Zawadzki, prezes zarządu Freedom Farms SA.

Producent przygotował specjalne promocje na otwarcie showroomu i jak możemy przeczytać na stronie wydarzeniana wszystkich, którzy odwiedzą nas w dniu otwarcia czeka próbka suszu konopnego, a pierwsze 50 osób, które dokonają jakichkolwiek zakupów otrzymają dodatkowo gratis w postaci rewelacyjnego olejku CBD 5%. To oczywiście nie wszystko, bo na miejscu możecie spodziewać się konkursów, kuponów rabatowych, możliwości zrobienia sobie selfie z naszymi roślinkami czy porozmawiania z pracownikami, w tym z zarządem Freedom Farms SA.

O szczegółach dotyczących otwarcia lokalu Freedom Farms informuje na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook

To nie będzie jedyny Cannabis Showroom. Spółka zaprasza do kontaktu zainteresowanych otwarciem punktów franczyzowych w miastach powyżej 100 tys mieszkańców.

Showroom 3

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować