- Reklama -
Banner

E-joint – jak to zrobić

Jak zrobić e- jointa:

Jakiś czas temu pisaliśmy na facebooku, że e-papierosa można używać jako e-jointa, i do dziś dostajemy wiadomości jak to zrobić. Dzisiaj przedstawiamy najprostszą metodę, która pokazuje jak z wykorzystać e-papierosa do inhalowania się THC 🙂

Jest to najprostsza metoda, ale zarazem najmniej wydajna.

Będzie potrzebna tylko probówka albo małe naczynko. Dobrze rozdrobniony materiał zielony wkładamy do probówki i zalewamy płynem do e-papierosów, tak przygotowaną probówkę wkładamy do małego garnka z wodą tak, by nie dotykała dna. Dobrym rozwiązaniem są drewniane spinacze do bielizny. Całość nagrzewa się do ok. 100 stopni i można się oparzyć. Wylot probówki ustawiamy od siebie. Wodę gotujemy około godziny dolewając w razie potrzeby. Susz możemy co jakiś czas mieszać np. patyczkiem drewnianym do szaszłyków.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Idealnym rozwiązaniem było by zastosowanie haszyszu lub pyłu pozostającego w niektórych młynkach z sitkiem. Przypominam, że mówimy tu o medycznym zastosowaniu więc materiał zielony lub haszysz musi być wysokiej jakości. Stosowanie dziwnych wynalazków jest tutaj absolutnie zakazane.
Tak wyprodukowany olejek możemy śmiało nalewać do naszego e-jointa i cieszyć się działaniem.

Wybierając e-papieros powinieneś szukać takich, które mają wysoką temperaturę grzałki. Dobrym rozwiązaniem są papierosy z regulowanym napięciem baterii podawanym na grzałkę. Takie modele szybciej zużywają grzałkę, ale pracują w zakresie nawet 195 stopni co zapewnia idealne odparowanie substancji aktywnej. Jeśli będziecie mieli problemy z ekstrakcją w metodzie 3., można na początku dolać spirytusu, a dopiero po 10 minutach, gdy alkohol zacznie widocznie znikać, dolać olejku. Jeśli lubicie ciekawe smaki możecie do olejku dodać troszkę koncentratów o określonych smakach i zapachach tak, by zdominował zapach olejku. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ale pozwoli zażywać odpowiednie dawki leku w sposób przyjemny dla pacjenta i nie zauważalny dla osób postronnych, a ilość mieszcząca się w e-joint wystarcza na około 5 dni zażywania leku.

W żadnym ze sposobów wykonania olejku nie podaję dokładnych ilości, ponieważ każdy zażywa inne ilości leków i powinien dopasować stężenie do swojej kuracji.

Istnieją jeszcze inne metody wytworzenia olejku do e-jointa które  możecie znaleźć TUTAJ jednak metoda którą podaliśmy wyżej jest najprostsza do wykonania w domowych warunkach.
Na rynku dostępne są również vaporizery, wyglądające jak e-papieros jednak są one skonstruowane tak, żeby wystarczyło wsadzić tam topkę, nacisnąć guzik i palić bez wykonywania takich sposobów, jakie podaliśmy wyżej 🙂

„Vaporizer to zdecydowanie prostsze, mniej czasochłonne i bardziej skuteczne rozwiązanie. Vaporizery to niesamowite urządzenia, pozwalają zupełnie na nowo odkryć potencjał drzemiący w marihuanie.” – mówi w rozmowie z nami Ryszard Fazowski, ekspert ze sklepu VapeFully.

Jak zrobicie już e-jointa, to nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami!

źródło

 

2 KOMENTARZE

 1. Czy jeśli bym z grzałki od epa wyciągnął watę i zapchał jakimś topem, to mogłoby to działać? W sensie czy by się normalnie spalało jak przy standardowym sposobie korzystania?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować