- Reklama -
Banner

Donald Trump podpisał ważną ustawę. Medyczna marihuana, ecstasy i grzybki mogą być lekiem

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump podpisał federalną ustawę “Right to Try Act“, która pozwoli niektórym pacjentom na stosowanie “eksperymentalnych” leków, które nie zostały jeszcze zatwierdzone przez FDA.

Podpisanie przez prezydenta Trumpa ustawy nastąpiło w Izbie Reprezentantów po przegłosowaniu jej w stosunku 250 do 169 głosów, a jednogłośnie w Senacie w sierpniu. Nowe prawo pozwala osobom z chorobą lub stanem zagrażającym życiu na stosowanie “dopuszczalnego leku kontrolnego”, który nie uzyskał pełnej aprobaty administracji żywności i leków (FDA).

Termin “kwalifikowalny lek badawczy“, zgodnie z definicją w nowym prawie, oznacza lek, dla którego zakończono pierwszą fazę badań klinicznych; który nie został zatwierdzony, ani nie uzyskał licencji na jakiekolwiek zastosowanie; który jest przedmiotem badań klinicznych i który jest przedmiotem aktywnego badania.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Opierając się na tych kryteriach, nie tylko marihuana mogłaby być stosowana do celów leczniczych, ale również ecstasy (MDMA) i grzybki halucynogenne (psilocybina), które wszystkie ukończyły fazę pierwszą badań klinicznych, a w przypadku MDMA przeszło ono również przez fazę drugą.

Uważamy, że pacjenci z terminalnymi schorzeniami – terminalną chorobą – powinni mieć natychmiastowy dostęp do eksperymentalnego leczenia, które potencjalnie mogłoby uratować ich życie” – stwierdził w tym roku prezydent Trump.

Ludzie, którzy są śmiertelnie chorzy, nie powinni udawać się z kraju do kraju, w poszukiwaniu lekarstwa. Chcę dać im szansę właśnie tutaj, w domu. Nadszedł czas, aby Kongres dał tym cudownym, niewiarygodnym Amerykanom prawo do spróbowania nowych leków.dodał Donald Trump.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować