- Reklama -
Banner

Dołącz do 20 edycji Marszu Wyzwolenia Konopi! Już 3 czerwca w Warszawie

Spis treści

Dołącz do nas w największym wydarzeniu roku, które celebrować będzie swoją 20-tą edycję – Marszu Wyzwolenia Konopi 2023! To wyjątkowa okazja, aby pokazać swoje poparcie dla racjonalnego podejścia do konopi i jej użytkowników. Zarezerwuj 3 czerwca 2023 w swoim kalendarzu i dołącz do nas na Placu Bankowym w Warszawie o godzinie 12:00.

Co roku, w ponad 300 miastach na całym świecie, setki tysięcy osób manifestują w Marszach Wyzwolenia Konopi, które są jednymi z największych pochodów w historii ludzkości. Jest to wydarzenie, które promuje kulturę konopi, ukazuje pokojowy styl życia i edukuje zarówno użytkowników, jak i abstynentów. W Polsce, od 2003 roku, Marsze przyciągają coraz większe rzesze zwolenników naszej sprawy. A w tym roku, z okazji 20. rocznicy, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.

Plakat Marszu Wyzwolenia Konopi 2023

W programie znajdują się koncerty znanych artystów, happeningi oraz przemowy aktywistów, pacjentów, rolników i osób publicznych. Będzie to również okazja do świętowania i bawienia się przy dźwiękach muzyki. A po Marszu zapraszamy na after-party w Klubie Remont, gdzie będziecie mogli dalej cieszyć się towarzystwem muzyków, którzy są z nami od początku naszych działań.

Naszym głównym celem jest wzbudzenie debat w mediach i wśród rodzin, zaznaczenie naszej obecności i edukowanie społeczeństwa. Walczymy o to, aby przestać aresztować odpowiedzialnych palaczy marihuany i popieramy zniesienie wszelkich kar za posiadanie marihuany na własny użytek, uprawę na własny użytek oraz rozdawanie non-profit małych ilości marihuany wśród dorosłych.

Marsz Wyzwolenia Konopi 2023 to więcej niż tylko manifestacja. To święto kultury, pokojowego stylu życia i solidarności. To nasza odpowiedź na lata prohibicyjnej propagandy. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ubierajcie się na zielono, przychodźcie z nami – ZAJARAMY!

Plan MWK 2023

12:00 – Start Eventu, DJ Mrówa, Warsztaty robienia papieru konopnego, stoiska
14:00 – Zbiórka przedmarszowa
14:15 – Robienie zdjęcia liścia ganji z drona
16:00 – Start koncertów: Włodi, Krulig, Zibex, Esceh, Adi Nowak, ZetHa, Arab
17:45 – Start Marszu
19:00 – After party w klubie Remont
21:00 – Koncerty Hemp Gru, Junior Stress, Metrowy, Jah Love Crew

3 KOMENTARZE

 1. Jedyne co możecie dla siebie zrobić to zmyć te zbrodnie (grzechy), to wszystko jest na wasze konto, nie rozumiecie tego? Bóg was osądzi, dociera to do was?! nie ma innej opcji. Zrozumcie to, a potępienia unikniecie. Miłego wieczoru.

 2. Wy zobaczcie ilu ludziom można byłoby pomóc przez te 20 lat, wielu z nich nie musiałoby się żegnać z tym światem, wielu z nich nie musiałoby cierpieć, to wy ludzie którzy blokujecie legalizację, to wy się tego dopuściliście, to przez wasze decyzje umierali ludzie i nadal umierają, bo blokujecie legalizację i wy wzięliście na siebie tą odpowiedzialność, 809 w1d21 w52y57k0 1 k4rm4 0dpL4c1.

 3. Niesamowite 20 lat, a legalizacji brak, bronią przed legalizacją tak jak bronią kościoła, to jest straszne. Lepiej jest zabijać ludzi, niż ich leczyć i to to wszystko w imię wiary, wiary w czego? w szatana?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować