- Reklama -
Banner

Dlaczego warto używać młynka?

Jeżeli dużo palisz to wiesz, że topy same się nie skruszą. Z odsieczą przychodzi grinder czyli młynek. Oto kilka powodów dla których warto używać młynka, a właściwie dlaczego należy go używać.

Kruszenie topów to najbardziej żmudny proces w całym paleniu. Jedyna rzecz która może sprawić, że będzie to łatwiejsze to młynek. Mimo, że można kruszyć ręcznie to lepiej w niego zainwestować.

Jednym z najlepszych powodów aby zainwestować w młynek jest fakt, że zbiera on pyłek ( nawet się zrymowało ). Dla tych którzy nie wiedzą – pyłek jest o wiele silniejszy niż same kwiaty. Jeśli nazbierasz go odpowiednio dużo to możesz go spalić, lub posypać nabity już cybuch bonga. To jest jak wisienka na torcie.

Jeśli kruszysz grinderem to uzyskasz o wiele więcej rozkruszonego materiału niż gdybyś zrobił to ręcznie, a do tego uzbierasz pyłek. Pozwala on zaoszczędzić pieniądze, jeśli odmierzasz sobie porcje na oko.

Młynek jest idealnym miejscem do przechowywania kwiatów. Jeśli nie masz nic przeciwko zapachu pochodzącego z grindera to możesz w nim trzymać swój skarb, a gdy przyjdzie potrzeba to młynek i sort masz w jednym miejscu.

Grinder jest niezbędnym narzędziem jeśli chcesz zmaksymalizować efekty palenia i zminimalizować czas który poświęcasz na kruszenie. Jak dla nas, najlepszym efektem mielenia w młynku jest większa ilość materiału który się skruszy niż gdybyś robił to ręcznie, i pyłek który oddziela się przez specjalne sitko. Jeśli nazbierasz sam pyłek i skręcisz z niego jointa lub nabijesz bongo to efekty na pewno Cię zaskoczą!

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować