- Reklama -
Banner

Dlaczego warto używać młynka?

Jeżeli dużo palisz to wiesz, że topy same się nie skruszą. Z odsieczą przychodzi grinder czyli młynek. Oto kilka powodów dla których warto używać młynka, a właściwie dlaczego należy go używać.

Kruszenie topów to najbardziej żmudny proces w całym paleniu. Jedyna rzecz która może sprawić, że będzie to łatwiejsze to młynek. Mimo, że można kruszyć ręcznie to lepiej w niego zainwestować.

Jednym z najlepszych powodów aby zainwestować w młynek jest fakt, że zbiera on pyłek ( nawet się zrymowało ). Dla tych którzy nie wiedzą – pyłek jest o wiele silniejszy niż same kwiaty. Jeśli nazbierasz go odpowiednio dużo to możesz go spalić, lub posypać nabity już cybuch bonga. To jest jak wisienka na torcie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jeśli kruszysz grinderem to uzyskasz o wiele więcej rozkruszonego materiału niż gdybyś zrobił to ręcznie, a do tego uzbierasz pyłek. Pozwala on zaoszczędzić pieniądze, jeśli odmierzasz sobie porcje na oko.

Młynek jest idealnym miejscem do przechowywania kwiatów. Jeśli nie masz nic przeciwko zapachu pochodzącego z grindera to możesz w nim trzymać swój skarb, a gdy przyjdzie potrzeba to młynek i sort masz w jednym miejscu.

Grinder jest niezbędnym narzędziem jeśli chcesz zmaksymalizować efekty palenia i zminimalizować czas który poświęcasz na kruszenie. Jak dla nas, najlepszym efektem mielenia w młynku jest większa ilość materiału który się skruszy niż gdybyś robił to ręcznie, i pyłek który oddziela się przez specjalne sitko. Jeśli nazbierasz sam pyłek i skręcisz z niego jointa lub nabijesz bongo to efekty na pewno Cię zaskoczą!

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 

Mogą Cię zainteresować