- Reklama -
Banner

Dlaczego warto używać młynka?

Jeżeli dużo palisz to wiesz, że topy same się nie skruszą. Z odsieczą przychodzi grinder czyli młynek. Oto kilka powodów dla których warto używać młynka, a właściwie dlaczego należy go używać.

Kruszenie topów to najbardziej żmudny proces w całym paleniu. Jedyna rzecz która może sprawić, że będzie to łatwiejsze to młynek. Mimo, że można kruszyć ręcznie to lepiej w niego zainwestować.

Jednym z najlepszych powodów aby zainwestować w młynek jest fakt, że zbiera on pyłek ( nawet się zrymowało ). Dla tych którzy nie wiedzą – pyłek jest o wiele silniejszy niż same kwiaty. Jeśli nazbierasz go odpowiednio dużo to możesz go spalić, lub posypać nabity już cybuch bonga. To jest jak wisienka na torcie.

Jeśli kruszysz grinderem to uzyskasz o wiele więcej rozkruszonego materiału niż gdybyś zrobił to ręcznie, a do tego uzbierasz pyłek. Pozwala on zaoszczędzić pieniądze, jeśli odmierzasz sobie porcje na oko.

Młynek jest idealnym miejscem do przechowywania kwiatów. Jeśli nie masz nic przeciwko zapachu pochodzącego z grindera to możesz w nim trzymać swój skarb, a gdy przyjdzie potrzeba to młynek i sort masz w jednym miejscu.

Grinder jest niezbędnym narzędziem jeśli chcesz zmaksymalizować efekty palenia i zminimalizować czas który poświęcasz na kruszenie. Jak dla nas, najlepszym efektem mielenia w młynku jest większa ilość materiału który się skruszy niż gdybyś robił to ręcznie, i pyłek który oddziela się przez specjalne sitko. Jeśli nazbierasz sam pyłek i skręcisz z niego jointa lub nabijesz bongo to efekty na pewno Cię zaskoczą!

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować