Dołącz do nas

Lifestyle

Dlaczego warto używać młynka?


Jeżeli dużo palisz to wiesz, że topy same się nie skruszą. Z odsieczą przychodzi grinder czyli młynek. Oto kilka powodów dla których warto używać młynka, a właściwie dlaczego należy go używać.

Skruszenie topek to najbardziej żmudny proces w całym paleniu. Jedyna rzecz która może sprawić, że będzie to łatwiejsze to młynek. Mimo, że można kruszyć ręcznie to lepiej w niego zainwestować.

Jednym z najlepszych powodów aby zainwestować w młynek jest fakt, że zbiera on pyłek ( nawet się zrymowało ). Dla tych którzy nie wiedzą – pyłek jest o wiele silniejszy niż same kwiaty. Jeśli nazbierasz go odpowiednio dużo to możesz go spalić, lub posypać nabity już cybuch bonga. To jest jak wisienka na torcie.

haszysz
http://acciobong.tumblr.com/#sthash.pDA6BfiF.dpuf

 

Jeśli kruszysz grinderem to uzyskasz o wiele więcej rozkruszonego materiału niż gdybyś zrobił to ręcznie, a do tego uzbierasz pyłek. Pozwala on zaoszczędzić pieniądze, jeśli odmierzasz sobie porcje na oko.

efektywne kosztowo
http://baddestdudealive.tumblr.com/#sthash.pDA6BfiF.dpuf

 

Młynek jest idealnym miejscem do przechowywania kwiatów. Jeśli nie masz nic przeciwko zapachu pochodzącego z grindera to możesz w nim trzymać swój skarb, a gdy przyjdzie potrzeba to młynek i sort masz w jednym miejscu.

przechowywaniehttp://munchy-time.tumblr.com/#sthash.pDA6BfiF.dpuf

 

Grinder jest niezbędnym narzędziem jeśli chcesz zmaksymalizować efekty palenia i zminimalizować czas który poświęcasz na kruszenie. Jak dla nas, najlepszym efektem mielenia w młynku jest większa ilość materiału który się skruszy niż gdybyś robił to ręcznie, i pyłek który oddziela się przez specjalne sitko. Jeśli nazbierasz sam pyłek i skręcisz z niego jointa lub nabijesz bongo to efekty na pewno Cię zaskoczą!

szlifierka

 

Susz CBD Cannabis Light
Cannabis Light nawet 50% taniej!
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne