- Reklama -
Banner

Dan Bilzerian oferuje milion dolarów rocznie dla promotorów jego marki marihuany

Dan Bilzerian postanowił zainwestować trochę pieniędzy w rozwój swojej marki Cannabis Ignite. Przeznaczył milion dolarów dla osób, która będą promować jego markę.

Prison is for rapists, thieves, and murderers. If you lock someone in a cage for smoking a plant that makes them happy, then you’re the fucking criminal.- @joerogan

Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)

Dobrym kandydatem może być playboy i pokerzysta otaczający się kobietami, popularny na Instagramie, który będzie promował bilzeriański styl życia. Kandydaci powinni zgłaszać swoje oferty bezpośrednio na stronie internetowej Ignite. Pierwsze oferty już się pojawiają.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ignite Cannabis Co. to dzieło Dana Bilzeriana i Matta Morgana. To firma z siedzibą w Kanadzie produkująca konopie indyjskie, która chce stać się marką o światowej sławie.

More pot, less pills

Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)


Na stronie internetowej Bilzerian pisze, że projekt Ignite “nie szczędzi wydatków, nie idzie na łatwiznę i robi to, co ma być zrobione”, aby stać się liderem. Sądząc po skrajnym podejściu Bilzeriana do niemal wszystkiego, łatwo uwierzyć w te słowa.

Dan Bilzerian oferuje 100,000$ rocznie dla 10 finalistów

dan blizerian pali marihuane
fot. Instagram

Z początkowej rundy zgłoszeń Bilzerian wybierze kilku półfinalistów. Będą uczestniczyć w przesłuchaniu na żywo, w Las Vegas lub Los Angeles. Stamtąd grupa finalistów pojedzie do finałowej rundy w LA.

Bilzerian twierdzi, że planuje wybrać 10 zwycięzców na stanowisko rzecznika we wrześniu. Każdy zwycięzca otrzyma roczną umowę o wartości 100 000 USD na promowanie firmy Ignite w aptekach, na konferencjach i innych miejscach związanych z konopiami indyjskimi.

Happy birthday @sofia_bevarly

Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)

W 2017 roku, Bilzerian i jego partnerzy przekształcili zasadniczo nieistniejącą spółkę w firmę inwestycyjną zajmującą się konopiami indyjskimi o nazwie Green Axis Capital.

W 2015 r. dochodzenie w sprawie rodziny Bilzerian wykazało, że Dan zaczął karierę dzięki pieniądzom swojego ojca, oszusta i przestępcy, który kiedyś był winien rządowi USA dziesiątki milionów dolarów. Oczywiście, Dan Bilzerian również wygrał dużo pieniędzy grając w pokera i jak sam twierdzi, rocznie wygrywa około 50 milionów dolarów grając właśnie w pokera.


Chcesz zostać ambasadorem marki Ignite Cannabis? Zgłoś się tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować