Czym są odmiany autoflowering xxl?

odmiany marihuany xxl

Są to rośliny z gatunku Cannabis Ruderalis czyli kwitnące automatycznie. Różnią się jednak rozmiarem od reszty przedstawicieli tego gatunku. Ze względu na wielokrotne krzyżowanie automatów z roślinami fotoperiodycznymi powstały gatunki o znacznych rozmiarach i automatycznym kwitnieniu. 

Nasiona Automatycznie kwitnące XXL dają to co najlepsze z automatycznych odmian łącząc duże plony i bardzo szybkie kwitnienie. Zazwyczaj osiągają rozmiary od 1 do 1,5m przynosząc plony rzędu 50-250 g z krzaka. Nie tylko ilość plonu robi wrażenie, wagę należy zwrócić również na jakość i konsystencję kwiatostanów, które dorównują odmianom fotoperiodycznym. 

Automaty XXL to dalece zaawansowane genetycznie hybrydy, które są ewenementem na rynku konopnym. Są wprost rozchwytywane przez kolekcjonerów nasion bo wielu ekspertów uznaje je za coś godnego uwagi. Nasiona autoflowering XXL można dostać w wielu różnych wariantach. Występują gatunki o przewadze genów Sativa, Indica a także typowe hybrydy. W każdym przypadku jednak będą to średniej wielkości krzewy cechujące się szybkim dojrzewaniem. 

Zdumiewające jest jak odmiany auto XXL odwzorowują przy tym swoje oryginalne odpowiedniki mimo całkowicie odmiennego rodzaju zakwitania i schematu rozwoju rośliny. Jest to zupełna nowość, która wskazuje kierunek, w jakim rozwija się konopna botanika – pokolenie szybciej dojrzewających odmian, które produkcją mogą konkurować z fotoperiodem. Wszystkim kolekcjonerom nasion prezentujemy te odmiany bo wierzymy, że w przyszłości taki zbiór gatunków będzie mieć dużą wartość. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji w tej kategorii kolekcjonerskich nasion:

#1 Auto Runtz X-treme

auto runtz x treme 1

Nowa, rewolucyjna odmiana. Powstała przez połączenie Zkittlez i Gelato. Jest jedną z najbardziej aromatycznych i bogatych w terpeny oraz THC odmian znanych na Zachodnim Wybrzeżu USA. Niesamowicie intensywny, słodki i owocowy bukiet. Efekt jest połączeniem haju Indicia ze spokojnymi, relaksującymi wibracjami oraz działaniem Sativa stymulującym kreatywność i wyobraźnię.

#2 Auto AK 47 2.0

auto ak47 20

Najlepsza i najbardziej rozpoznawana odmiana autoflowering. Głównie Sativa będąca kompromisem między produkcją, smakiem i mocą. Rośliny wytwarzają twarde topy pokryte aromatyzną żywicą. Nawet do 21% THC. Zapewnia słodkie, świeże, cytrusowe aromaty z nutą kadzidła. Nie należy ona jednak do nowości.

#3 Auto Bruce Banner

auto bruce banner

Automatycznie kwitnąca odmiana cechująca się ekstremalnie wysoką ilością THC, nawet powyżej 25%. Oryginalnie powstała w Kolorado i została stworzona przez najlepszych amerykańskich growerów. Zawędrowała do Europy a tutaj wydano ją w wersji automatycznie kwitnącej. Oferuje słodki, kwiatowy zapach i ziemiste nuty. Nawet do 150 g z rośliny i ogromna produkcja żywicy.

#4 Auto Big Gorilla XL

auto big gorilla

Nowość, która zrobiła spore zamieszanie. Super silny haj. Mieszanka Gorilla Glue i Gelato Auto. Potężny, stymulujący efekt. THC do 25%. Topy o intensywnym, słodkim i owocowym zapachu i smaku z nutami cyprysu, drewna z cytrynową, ziemistą nutą. Ogromna produkcja żywicy, bardzo duże kwiaty czynią z niej nr 1.

#5 Auto Mazar

automazar

Auto Mazar znany jest z bardzo obfitych, wysokiej jakości plonów, z potężnym hajem, który jest wystarczająco silny zarówno dla doświadczonych użytkowników medycznych, jak i rekreacyjnych. Ta automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Indica charakteryzuje się bujnym rozkrzewianiem z wieloma grubymi, ciężkimi gałęziami bocznymi i dużym kwitnieniem głównym.

#6 Northern Light Auto

northern light automatic

Mieszanka Afghana i Thai i jak przy każdej mieszance Indici z Sativą efektem jest niesamowita produkcja kwiatostanów. Dominują tutaj geny Indici, a roślina może wyprodukować do 200g suszu. Ma słodki smak i niezwykły efekt fizyczny, doskonały do celów leczniczych. Aromaty cytrusowe, owocowe, pieprzne, sosnowe i ziemiste.

#7 Moby Dick XXL Auto

moby dick xxl autoflowering

Bardzo duży automat osiąga nawet 1,70 m na dworze i przynosi ogromne zbiory. Ekstremalna zawartość THC dorównująca odmianom amerykańskim. Głównie Sativa o intensywnym smaku cytrusów, sosny i egzotycznego drewna. Długotrwały, psychoaktywny efekt. Połączenie legendarnych White Widow i Haze.

#8 Auto Jack Berry XL

auto jack berry

Niesamowite połączenie dwóch klasyków! Jack Herer i Blueberry w wersji Auto. Roślina pełna wigoru, rośnie wysoko i szybko. Roślina jest odporna na pleśń. Produkuje jasne kwiatostany o cytrusowym aromacie. Głównie Sativa.

#9 Auto Cheese XL

auto cheese

Bardzo duży automat o obfitych plonach. Intensywny i wyjątkowo słodki, skunkowy zapach o tonach dojrzałego sera i nucie cytrusów. Ta 60% Sativa jest kandydatem do rekordowych zbiorów. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością i wybacza niesprzyjające warunki. Smak i zapach klasyczny.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Freedom Farms chce zebrać 4,4mln zł. Wkrótce start zbiórki crowdfundingowej

Freedom Farms SA zaprasza inwestorów do udziału w konopnej rewolucji

Kombinat Konopny pozyskał kolejne 5 milionów złotych w nowej ofercie akcji

Kombinat Konopny pozyskał prawie 5 mln zł w nowej ofercie akcji