- Reklama -
Banner

Czym są odmiany autoflowering XXL?

Są to rośliny z gatunku Cannabis Ruderalis czyli kwitnące automatycznie. Różnią się jednak rozmiarem od reszty przedstawicieli tego gatunku. Ze względu na wielokrotne krzyżowanie automatów z roślinami fotoperiodycznymi powstały gatunki o znacznych rozmiarach i automatycznym kwitnieniu.

Nasiona Automatycznie kwitnące XXL dają to co najlepsze z automatycznych odmian łącząc duże plony i bardzo szybkie kwitnienie. Zazwyczaj osiągają rozmiary od 1 do 1,5m przynosząc plony rzędu 50-250 g z krzaka. Nie tylko ilość plonu robi wrażenie, wagę należy zwrócić również na jakość i konsystencję kwiatostanów, które dorównują odmianom fotoperiodycznym.

Automaty XXL to dalece zaawansowane genetycznie hybrydy, które są ewenementem na rynku konopnym. Są wprost rozchwytywane przez kolekcjonerów nasion bo wielu ekspertów uznaje je za coś godnego uwagi. Nasiona autoflowering XXL można dostać w wielu różnych wariantach. Występują gatunki o przewadze genów Sativa, Indica a także typowe hybrydy. W każdym przypadku jednak będą to średniej wielkości krzewy cechujące się szybkim dojrzewaniem.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Zdumiewające jest jak odmiany auto XXL odwzorowują przy tym swoje oryginalne odpowiedniki mimo całkowicie odmiennego rodzaju zakwitania i schematu rozwoju rośliny. Jest to zupełna nowość, która wskazuje kierunek, w jakim rozwija się konopna botanika – pokolenie szybciej dojrzewających odmian, które produkcją mogą konkurować z fotoperiodem. Wszystkim kolekcjonerom nasion prezentujemy te odmiany bo wierzymy, że w przyszłości taki zbiór gatunków będzie mieć dużą wartość. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji w tej kategorii kolekcjonerskich nasion:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 

Mogą Cię zainteresować