- Reklama -
Banner

Czy na Jamajce marihuana będzie legalna?

 

Jamajka jest na drodze do przyjęcia łagodniejszej polityki w sprawie marihuany. W zeszłym tygodniu, rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości.

Oświadczenie zostało ogłoszone w czwartek przez Ministra Sprawiedliwości Mark Golding, który zaznaczył, że zmiany zostaną dokonane pod koniec lata. Zmiana prawa pozwoli na posiadanie do dwóch uncji marihuany i będzie to traktowane jako wykroczenie, a postępowanie karne nie będzie rozpoczynane.

Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,” powiedział Golding. Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.

Ponadto Golding powiedział, że posiadanie trawki będzie zalegalizowane do celów religijnych, naukowych i być może najważniejsze, użytku medycznego

Zbyt wielu naszych młodych ludzi skończyło z wyrokami skazującymi po złapaniu ich z jointem, a ma to wpływ na dalsze życie, pracę a nawet niemożność dostania wizy i podróży za granicę” powiedział.

Jak na razie, marihuana jest wciąż nielegalna na Jamajce, przynajmniej do czasu, kiedy proponowane zmiany otrzymają ostateczną zgodę Parlamentu.

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować