- Reklama -
Banner

Czy na Jamajce marihuana będzie legalna?

 

Jamajka jest na drodze do przyjęcia łagodniejszej polityki w sprawie marihuany. W zeszłym tygodniu, rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości.

Oświadczenie zostało ogłoszone w czwartek przez Ministra Sprawiedliwości Mark Golding, który zaznaczył, że zmiany zostaną dokonane pod koniec lata. Zmiana prawa pozwoli na posiadanie do dwóch uncji marihuany i będzie to traktowane jako wykroczenie, a postępowanie karne nie będzie rozpoczynane.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,” powiedział Golding. Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.

Ponadto Golding powiedział, że posiadanie trawki będzie zalegalizowane do celów religijnych, naukowych i być może najważniejsze, użytku medycznego

Zbyt wielu naszych młodych ludzi skończyło z wyrokami skazującymi po złapaniu ich z jointem, a ma to wpływ na dalsze życie, pracę a nawet niemożność dostania wizy i podróży za granicę” powiedział.

Jak na razie, marihuana jest wciąż nielegalna na Jamajce, przynajmniej do czasu, kiedy proponowane zmiany otrzymają ostateczną zgodę Parlamentu.

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować