- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Czy na Jamajce marihuana będzie legalna?

 

jamajka legalizacja marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jamajka jest na drodze do przyjęcia łagodniejszej polityki w sprawie marihuany. W zeszłym tygodniu, rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości.

Oświadczenie zostało ogłoszone w czwartek przez Ministra Sprawiedliwości Mark Golding, który zaznaczył, że zmiany zostaną dokonane pod koniec lata. Zmiana prawa pozwoli na posiadanie do dwóch uncji marihuany i będzie to traktowane jako wykroczenie, a postępowanie karne nie będzie rozpoczynane.

Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,” powiedział Golding. Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.

Ponadto Golding powiedział, że posiadanie trawki będzie zalegalizowane do celów religijnych, naukowych i być może najważniejsze, użytku medycznego

- Reklama - Cannabis Light logo

Zbyt wielu naszych młodych ludzi skończyło z wyrokami skazującymi po złapaniu ich z jointem, a ma to wpływ na dalsze życie, pracę a nawet niemożność dostania wizy i podróży za granicę” powiedział.

Jak na razie, marihuana jest wciąż nielegalna na Jamajce, przynajmniej do czasu, kiedy proponowane zmiany otrzymają ostateczną zgodę Parlamentu.

 

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -