- Reklama -
Banner

Czy marihuana przestanie być narkotykiem?

W pierwszej połowie 2016 roku, DEA (Amerykańska agencja rządowa, utworzona w celu walki z narkotykami) ma zdecydować, czy konopie zostaną przekwalifikowane i zostaną usunięte z grupy narkotyków, takich jak heroina. Według prawa federalnego, marihuana jest aktualnie tak groźnym narkotykiem jak heroina czy kokaina.

W liście napisanym przez senator Elizabeth Warren i siedmiu innych senatorów, wzywają oni DEA do ułatwienia badań nad medycznymi zastosowaniami marihuany, co aktualnie jest utrudnione, ze względu na aktualną klasyfikację marihuany w grupie o “braku znanych wartości medycznych.”

“Marihuana została sklasyfikowana w wykazie I wraz z heroiną i LSD. Ponowne sklasyfikowanie marihuany nie sprawi, że będzie ona legalna, ale może złagodzić ograniczenia dotyczące badań i zmniejszyć kary za przestępstwa związane z marihuaną.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“DEA rozumie szerokie zainteresowanie szybkim przeklasyfikowaniem konopi i ma nadzieję, że stanie się to w pierwszej połowie 2016 roku”, można przeczytać w liście do DEA, który został opublikowany w Huffington Post.

Umieszczenie marihuany w grupie narkotyków o braku znanych wartości medycznych, razem z heroiną jest czystą hipokryzją, biorąc pod uwagę, że Stany Zjednoczone posiadają patent na antyoksydacyjne i neuroprotekcyjne właściwości marihuany.

Pełny list do DEA można przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować