- Reklama -
Banner

Czy kruszenie marihuany sprawi, że THC dostanie się do organizmu?

Ostatnio opublikowane badania z Uniwersytetu we Freiburgu w Niemczech wykazały, że kręcenie jointa wystarczy, aby pozytywnie przejść test na obecność marihuany. Nawet pośredni kontakt z marihuaną może dać fałszywy wynik dodatni.

Naukowcy wybrali 10 uczestników, którzy kręcili jednego jointa dziennie przez 5 kolejnych dni. Uczestnicy byli testowani na obecność THC w moczu, aby upewnić się, że nie palili przed ani w trakcie badań. Po pięciu dniach i pięciu skręconych jointach, we włosach większości uczestników wykryto THC i THCA.

Od dawna wiemy, że THC potrafi długo utrzymywać się w organizmie. Badanie to dowodzi, że nawet nie trzeba palić jointa, aby wynik testów okazał się pozytywny. Nawet kruszenie marihuany może spowodować, że wynik testów narkotykowych okaże się pozytywny.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ponieważ bezpośredni, a nawet i pośredni kontakt z marihuaną może prowadzić do dodatniego wyniku na testach, to policja i sędziowie mogą mieć problemy z ustaleniem, czy dana osoba jest pod wpływem marihuany, czy tylko kręciła jointa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować