- Reklama -
Banner

Czekoladki z THC wywołały chaos w sortowni pocztowej: Pracownicy trafili do szpitala

W ostatnich dniach doszło do niecodziennego incydentu w sortowni Royal Mail przy North Road w Brighton w Anglii. Trzech pracowników zaczęło się dziwnie zachowywać po spożyciu czekoladek, które okazały się zawierać THC. Royal Mail, jedna z najbardziej renomowanych firm dostawczych w Wielkiej Brytanii, jest znana z dostarczania listów i paczek na terenie całego kraju.

Incydent miał miejsce podczas świątecznej gorączki, kiedy to paczki są przetwarzane w dużych ilościach. Pracownicy zjedli czekoladki, które rzekomo wypadły z jednej z paczek. Początkowo byli podekscytowani, jednak wkrótce zaczęły się u nich objawy ataków paniki.

Jak relacjonuje jeden z pracowników: „Wróciłem do bardzo podekscytowanego biura. Niektórzy ludzie zachowywali się bardzo dziwnie po zjedzeniu tej czekolady. Wyobrażam sobie, że było to dla nich dość przerażające, ale jednocześnie, gdyby ktoś dał mi taką czekoladę, pewnie przeczytałbym opakowanie.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Pracownicy zostali przewiezieni do szpitala karetką, a sytuacja była szeroko komentowana na Reddit. Wiele osób wyraziło swoje zdziwienie, dlaczego pracownicy zdecydowali się jeść czekoladki, które nie były dla nich przeznaczone.

Zastanawiam się, dlaczego ludzie uważają, że można jeść czekoladki z paczki, która nie była przeznaczona dla nich. Mam nadzieję, że wyciągnęli z tego naukę,” napisał jeden z użytkowników.

Royal Mail przeprowadziło dochodzenie w tej sprawie, ale nie podjęto żadnych działań dyscyplinarnych wobec pracowników. Rzeczniczka firmy potwierdziła, że „przeprowadzono dochodzenie, ale nie ustalono pochodzenia czekoladek.”

Podobny incydent miał miejsce w 2022 roku, kiedy to jeden z pracowników Royal Mail zjadł cztery ciastka z haszyszem podczas swojej zmiany. Ciastka były oznaczone jako „Edibles by Pablo Chocobar” i były przechowywane w sortowni przez miesiąc. Pracownik stracił przytomność i stał się wiralem na TikTok, gdzie jego stan został uznany za zabawny przez wielu użytkowników.

Royal Mail ma jasną politykę dotyczącą uszkodzonych paczek – zawartość paczek, która wypadła, jest odkładana na półkę i później umieszczana w „uszkodzonej torbie” i dostarczana do wskazanego miejsca. Mimo to, incydent ten pokazuje, jak ważna jest ostrożność i świadomość w pracy z paczkami.

Batoniki czekoladowe, takie jak te, które prawdopodobnie spożywali pracownicy Royal Mail, są nasycone THC, aktywnym składnikiem konopi indyjskich.

Mówi się, że jedzenie produktów zawierających kannabinoidy zapewnia silniejsze i trwalsze efekty niż palenie marihuany. Niektóre batony zawierają równowartość potrójnej dawki, jaką miałby „joint” z konopi indyjskich.

Incydent z Brighton’s North Road jest przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności i zdrowego rozsądku w miejscu pracy. Mam nadzieję, że zarówno pracownicy Royal Mail, jak i inne osoby, które miały do czynienia z podobnymi sytuacjami, wyciągną z tego incydentu odpowiednie wnioski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować