Dołącz do nas

Kryminalne

Opublikowany

dnia

Czechy: Polacy wynajęli dom i uprawiali w nim marihuanę wartą prawie 2 miliony złotych

Funkcjonariusze CBŚP we współpracy z czeską policją zlikwidowali dwie plantacje marihuany znajdujące się na terenie Czech. Na miejscu odkryto około 350 roślin konopi indyjskich i 47 kilogramów gotowego suszu. W sumie zatrzymano pięć osób, którym grozi od 10 do 18 lat pozbawienia wolności.

fot. cbsp.policja.pl

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji w Opolu ustalili, ze w dwóch miejscowościach na terenie Republiki Czeskiej znajdują się nielegalne uprawy marihuany. We współpracy z czeskimi służbami ustalono, że zajmują się nimi Polacy.

Cannabis Light nawet 50% taniej! Wejdź na www.CannabisLight.pl i spróbuj kwiatów konopi CBD.

fot. cbsp.policja.pl

Zatrzymanie, do którego doszło na terenie Republiki Czeskiej miało charakter dynamiczny. We współpracy z czeską policją zatrzymano łącznie pięciu obywateli Polski. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli około 350 krzewów w różnych fazach wzrostu oraz 47kg suszu.

fot. cbsp.policja.pl

Policja szacuje, że wartość zabezpieczonego towaru to około 1,9mln zł. Według ustaleń śledczych, konopie miały być przewiezione na teren Polski, a następnie wprowadzone do obrotu na terenie województwa opolskiego.

fot. cbsp.policja.pl

Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w międzynarodowej grupie przestępczej, prowadzenie uprawy marihuany, posiadanie i przemyt znacznej ilości środków odurzających. Za tego typu przestępstwa w Czechach może grozić kara od 10 nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

Cannabis Light

Opublikowany

dnia

3 komentarze
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
3 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
2 lat temu

Najwyższa pora by Polska zalegalizowała uprawę i obrót marihuaną. To chore by hodowcy musieli się kryć ze swoją pracą bo gdy zostaną złapani spędza w więzieniu wiele długich lat często z mordercami.

Marcin
Marcin
2 lat temu

Takie wyroki w Czechach? Niezle. Niby dekryminalizacja, ale za duze ilości wyroki wyższe niż u nas ??

Konny2018
Konny2018
2 lat temu
Reply to  Marcin

Czy ja wiem XD U nas minimum 15 by dostali.

Popularne