- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Ciężarówka rozwozi jedzenie z marihuaną

W Stanach Zjednoczonych stale mnożą się pojazdy które jeżdżąc po miastach sprzedają jedzenie. Odkąd kilka stanów zalegalizowało marihuanę, było nieuniknione że powstanie ciężarówka z której będzie sprzedawane jedzenie z jej dodatkiem.

ciezarowka marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Pod koniec kwietnia firma MagicalButter zaprezentowała pierwszy samochód w kraju który specjalizuje się w sprzedawaniu żywności z marihuaną, i został on zaprezentowany podczas Cannabis Cup w Denver.

Ciężarówka nazywa się Samich, a na jej boku namalowane jest masło konopne nabite na patyczek, które wygląda jak lody na patyku.

Samich ma w menu masło orzechowe, galaretkę, wieprzowinę, kanapki z serem oraz zupę pomidorową. Każde danie zawiera olej, masło lub ser z dodatkiem THC – jednego z psychoaktywnych składników marihuany.

Ciężarówka daje dobrą platformę do informowania ludzi, jak spożywać konopie i promować jej inne pozytywne aspekty.

- Reklama - Cannabis Light logo

Pojazd jest chwytem marketingowym jak mówią jego właściciele. Zakładają oni restaurację w Seattle która będzie serwowała potrawy z marihuaną, a jej otwarcie planują na czerwiec lub lipiec. Szkoda, że po Polsce jeszcze nie mogą jeździć takie ciężarówki…

 

Magical-Butter-Pot-Infused-Food-Truck

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

magicalbutter-samich-weed-0514

original

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -