- Reklama -
Banner

Celnicy odkryli marihuanę wypadającą z przyczepy. Łącznie ponad 60 kg

“Dzisiejsza wskazówka: Jeśli przewozisz 60kg marihuany w przyczepie, zapakuj ją tak, żeby nie wypadła podczas jazdy na międzystanowej trasie, abyśmy nie mogli połączyć tej sprawy z innym przemytem.” – napisała na Twittwrze grupa Nebrasca State Patrol

Żołnieże z Nebraska State Patrol (NSP) odkryli ponad 60 kilogramów ukrytywch w przyczepie po otrzymaniu informacji od świadków, którzy twierdzili, że paczki spadały z przyczepy ciągniętej przez samochód.

Incydent wydarzył się o godzinie 15:00 w piątek w okolicy Odessy. Jeden z obywateli zgłosił NSP, że z przyczepy ciągniętej przez samochód Dodge Dam spadła paczka. Żołnierz zlokalizował samochód, a inny żołnierz odzyskał paczkę.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po znalezieniu paczki, żołnierz stwierdził, że jest wypełniona marihuaną. Żołnierze przeprowadzili przeszukanie i odkryli drugie dno w podwoziu przyczepy. Wewnątrz ukrytego przedziału znaleziono dziesiątki innych paczek. W sumie żołnierze przechwycili ponad 60 kilogramów wysokiej jakości marihuany. Jej szacowana wartość na ulicy to 366 000 dolarów.

marihuana spadla z przyczepy
fot. twitter.com/nsp_troophq

Kierowca Dodge’a Ram’a – 48-letni Charlie Red z Kolorado został aresztowany za posiadanie nieopodatkowanej marihuany z zamiarem dostarczenia . 29-letnia współpasażerka również została aresztowana, a para została przewieziona do więzienia w Buffalo County.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 

Mogą Cię zainteresować