- Reklama -
Banner

BushMastery – konkurs na największą roślinę konopi indyjskich w Kapsztadzie

W 2018 miłośnicy marihuany w Republice Południowej Afryki zachwycili się wiadomością, że mogą legalnie uprawiać marihuanę na własny użytek. Teraz firmy enOrmus Bud i Stark Ayres zorganizowały pierwszy konkurs w Republice Południowej Afryki, którego celem jest wyhodowanie największej rośliny konopi indyjskich. Dla zwycięzcy przeznaczona jest nagroda w wysokości 1000 Randów ( około 280zł)

Gotówka w wysokości R1,000 może otrzymać osoba, która wyhoduje największą roślinę konopi indyjskich w Kapsztadzie. Konkurs “Bushmastery” rozpoczęty w tym tygodniu, kończy się 31 maja.

Starke Ayres, jeden z największych dostawców nasion w Afryce, znany jest z innowacji w rolnictwie i ogrodnictwie oraz pionierskich trendów, aby sprostać wymaganiom klientów. Każdego dnia otrzymują oni wiele zapytań od klientów, którzy chcą wiedzieć, jak uprawiać marihuanę, a teraz dostarczają kompleksowe rozwiązanie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Firmy Starke Ayres Garden i TransfOrmus w poniedziałek wprowadziły pierwszy kompletny zestaw do uprawy w marihuany w domu, jednak zestaw nie zawiera nasion.

“Myśleliśmy, że może to powodować problemy, więc zdecydowaliśmy się nie oferować nasion “- powiedział Pete Searll, dykrektor firmy TransfOrmus

najwieksze konopie republika poludniowej afryki 1

RPA w 2018 roku zdekryminalizowało posiadanie i uprawę marihuany

Trybunał Konstytucyjny w 2018r. zdekryminalizował palenie i uprawę marihuany w domu, jednak tylko do osobistej konsumpcji. Palenie marihuany w miejscach publicznych oraz handel nadal jest nielegalny.

Searll podkreślił właściwości lecznicze marihuany: “Jeśli ludzie mogą wyhodować marihuanę we własnym domu i wiedzą, że nie zawiera ona żadnych substancji chemicznych i jest wysokiej jakości, to może im tylko pomóc.”

Searll uważa, że oburzenie w społeczeństwie wywołałaby sytuacja, gdyby rząd zakazał alkoholu.

“Ludzie używający marihuany  częściej tworzą zespoły, niż gangi.”

Zasady konkursu na największą roślinę konopi indyjskich w Południowej Afryce znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować