- Reklama -
Banner

Automaty z marihuaną debiutują w Seattle

Pierwsze automaty na monety zostały wprowadzone w Londynie w 1880 roku, i wydaje się, że było kwestią czasu, zanim ktoś się zorientuje, jak je wykorzystać do dystrybucji marihuany.

Automat ZaZZZ niedawno zadebiutował w Seattle i ambulatorium medycznym w stanie Waszyngton, a obecnie dostarcza kwiaty konopi, przenośne vaporizery, jedzenie z marihuaną, napoje energetyczne i inne specjalistyczne produkty dla pacjentów. Do tej pory, kilka automatów w Seattle sprzedawało tylko żywność z THC.

Maszyna ta nie jest prostym automatem jak te, które dostarczają napoje w puszce. ZaZZZ wykorzystuje zestaw kamer i oprogramowania do rozpoznawania twarzy, aby dopasować twarz do danych na karcie pacjenta. Automat posiada też wagę z przodu urządzenia, aby upewnić się, że kupujący to ta sama osoba co na identyfikatorze. Na razie jednak, maszyny będą pracować tylko pod nadzorem pracowników poradni.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

ZaZZZ akceptuje tylko gotówkę lub bitcoin, ponieważ władze federalne nie pozwalają na płacenie kartą kredytową lub debetową za transakcje związane z konopiami. Jak podają dane producenta, maszyny są specjalnie wzmocnione w celu ochrony przed złodziejami.

Do tej pory istnieje tylko kilka automatów w Seattle, jednak przewiduje się, że w najbliższych latach może być ich setki. Najprawdopodobniej zostaną one ustawione w innych miejscach poza medycznymi przychodniami z marihuaną, ponieważ akceptacja i świadomość użytkowników konopi nadal rośnie.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować