- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Automaty z marihuaną debiutują w Seattle

Pierwsze automaty na monety zostały wprowadzone w Londynie w 1880 roku, i wydaje się, że było kwestią czasu, zanim ktoś się zorientuje, jak je wykorzystać do dystrybucji marihuany.

automaty z marihuaną
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Automat ZaZZZ niedawno zadebiutował w Seattle i ambulatorium medycznym w stanie Waszyngton, a obecnie dostarcza kwiaty konopi, przenośne vaporizery, jedzenie z marihuaną, napoje energetyczne i inne specjalistyczne produkty dla pacjentów. Do tej pory, kilka automatów w Seattle sprzedawało tylko żywność z THC.

Maszyna ta nie jest prostym automatem jak te, które dostarczają napoje w puszce. ZaZZZ wykorzystuje zestaw kamer i oprogramowania do rozpoznawania twarzy, aby dopasować twarz do danych na karcie pacjenta. Automat posiada też wagę z przodu urządzenia, aby upewnić się, że kupujący to ta sama osoba co na identyfikatorze. Na razie jednak, maszyny będą pracować tylko pod nadzorem pracowników poradni.

ZaZZZ akceptuje tylko gotówkę lub bitcoin, ponieważ władze federalne nie pozwalają na płacenie kartą kredytową lub debetową za transakcje związane z konopiami. Jak podają dane producenta, maszyny są specjalnie wzmocnione w celu ochrony przed złodziejami.

Do tej pory istnieje tylko kilka automatów w Seattle, jednak przewiduje się, że w najbliższych latach może być ich setki. Najprawdopodobniej zostaną one ustawione w innych miejscach poza medycznymi przychodniami z marihuaną, ponieważ akceptacja i świadomość użytkowników konopi nadal rośnie.

- Reklama - Cannabis Light logo

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -