- Reklama -
Banner

Aurora Cannabis będzie dostarczać medyczną marihuanę do Luksemburga

Aurora Cannabis Inc., jeden z kanadyjskich producentów marihuany, ogłosił w czwartek, że jej całkowicie zależna spółka, Aurora Europe GmbH, została wybrana przez luksemburskie ministerstwo zdrowia do dostarczenia medycznej marihuany do Luksemburga. Firma otrzymała wstępne zamówienie na ~ 20 kilogramów.

Globalny dyrektor ds. Rozwoju działalności Aurora, Neil Belot oświadczył: “Według naszej wiedzy, Aurora jest pierwszym producentem konopi indyjskich wybranym przez luksemburskie ministerstwo zdrowia, który dostarczać będzie susz kwiatów konopi. Jest to odzwierciedlenie zaufania, jakim obdarzyły nas rządy i organy regulacyjne na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na zaopatrzenie pacjentów w siódmym kraju Unii Europejskiej, do którego będziemy eksportować rośliny lub produkty, aby zaspokoić rosnący popyt pacjentów. ”

Aurora Cannabis otrzymała wszystkie wymagane zezwolenia, takie jak pozwolenia na przywóz marihuany medycznej do Pharmacie et des Medicaments w Luksemburgu.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Z siedzibą w Edmonton w prowincji Alberta, Aurora Cannabis jest jedną z wiodących firm zajmujących się konopiami indyjskimi, prowadzącą sprzedaż i działalność na pięciu kontynentach oraz mocą produkcyjną wynoszącą ponad 500 000 kg rocznie.

Na początku grudnia przywódcy trzech partii koalicyjnych – Partii Demokratycznej (DP), Luksemburskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (LSAP) i Zielonych (déi gréng) potwierdzili, że kraj zalegalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować