Dołącz do nas

Przemysł

Aurora Cannabis będzie dostarczać medyczną marihuanę do Luksemburga

Aurora Cannabis Inc., jeden z kanadyjskich producentów marihuany, ogłosił w czwartek, że jej całkowicie zależna spółka, Aurora Europe GmbH, została wybrana przez luksemburskie ministerstwo zdrowia do dostarczenia medycznej marihuany do Luksemburga. Firma otrzymała wstępne zamówienie na ~ 20 kilogramów.

Globalny dyrektor ds. Rozwoju działalności Aurora, Neil Belot oświadczył: “Według naszej wiedzy, Aurora jest pierwszym producentem konopi indyjskich wybranym przez luksemburskie ministerstwo zdrowia, który dostarczać będzie susz kwiatów konopi. Jest to odzwierciedlenie zaufania, jakim obdarzyły nas rządy i organy regulacyjne na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na zaopatrzenie pacjentów w siódmym kraju Unii Europejskiej, do którego będziemy eksportować rośliny lub produkty, aby zaspokoić rosnący popyt pacjentów. ”

Aurora Cannabis otrzymała wszystkie wymagane zezwolenia, takie jak pozwolenia na przywóz marihuany medycznej do Pharmacie et des Medicaments w Luksemburgu.

Z siedzibą w Edmonton w prowincji Alberta, Aurora Cannabis jest jedną z wiodących firm zajmujących się konopiami indyjskimi, prowadzącą sprzedaż i działalność na pięciu kontynentach oraz mocą produkcyjną wynoszącą ponad 500 000 kg rocznie.

Na początku grudnia przywódcy trzech partii koalicyjnych – Partii Demokratycznej (DP), Luksemburskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (LSAP) i Zielonych (déi gréng) potwierdzili, że kraj zalegalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych.

Susz CBD Cannabis Light
Zamów legalny Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne