- Reklama -
Banner

Andrychów: Ktoś zgubił 720g marihuany. Policja szuka właściciela

Policjanci z Andrychowa poszukują właściciela 720g marihuany, która została znaleziona 19 kwietnia 2018 roku. Susz konopi indyjskich był rozsypany w rejonie mostu na rzece Wieprzówka.

W czwartek 19 kwietnia policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie przeczesywali rejon ulicy Batorego i Szewskiej. W działaniach uczestniczył również pies tropiący, aby zwiększyć prawdopodobieństwo odnalezienia osoby, która mogła mieć kontakt ze znalezioną “marihuaną”. Susz ze zdjęcia wygląda jednak na odpad konopi, a nie na wysuszone kwiatostany, więc ktoś może po prostu chciał pozbyć się zbędnego materiału.

720g marihuany andrychow
fot. KPP Wadowice

Na miejscu zostały wykonane oględziny oraz przeprowadzone czynności z użyciem psa tropiącego – informuje Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa – dodaje.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Na chwile obecną zostało wszczęte dochodzenie z art. 62 ust. 2  Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 10. Komisariat Policji w Andrychowie będzie prowadził postępowanie wyjaśniające w związku z zaistniałą sytuacją.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować