- Reklama -
Banner

Andrychów: Ktoś zgubił 720g marihuany. Policja szuka właściciela

Policjanci z Andrychowa poszukują właściciela 720g marihuany, która została znaleziona 19 kwietnia 2018 roku. Susz konopi indyjskich był rozsypany w rejonie mostu na rzece Wieprzówka.

W czwartek 19 kwietnia policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie przeczesywali rejon ulicy Batorego i Szewskiej. W działaniach uczestniczył również pies tropiący, aby zwiększyć prawdopodobieństwo odnalezienia osoby, która mogła mieć kontakt ze znalezioną “marihuaną”. Susz ze zdjęcia wygląda jednak na odpad konopi, a nie na wysuszone kwiatostany, więc ktoś może po prostu chciał pozbyć się zbędnego materiału.

720g marihuany andrychow
fot. KPP Wadowice

Na miejscu zostały wykonane oględziny oraz przeprowadzone czynności z użyciem psa tropiącego – informuje Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa – dodaje.

Na chwile obecną zostało wszczęte dochodzenie z art. 62 ust. 2  Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 10. Komisariat Policji w Andrychowie będzie prowadził postępowanie wyjaśniające w związku z zaistniałą sytuacją.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować