- Reklama -
Banner

Aktualna marihuana jest dużo mocniejsza niż 40 lat temu 
Marihuana już nie jest delikatnym ziółkiem z lat 60-tych. Organizacje które zajmują się tworzeniem krzyżówek różnych odmian marihuany wspinają się na wyżyny modyfikacji genetycznych. Lista najmocniejszych odmian marihuany z 2013r. którą prezentowaliśmy to kaszka z mleczkiem w porównaniu z odmianami które zostały skonfiskowane przez FBI. Na Uniwersytecie Mississippi badane są odmiany które zostały skonfiskowane przez federalne organy ścigania, i taki wynik jak 37% THC już nikogo nie dziwi.

Od 1972r badana była średnia zawartość THC z różnych odmian. Do 1990r średnia zawartość tetrahydrocannabinolu wynosiła 3-4%, a obecnie jest to aż 13% czyli wynik jest 3-4 razy większy niż 24 lata temu. Mamy nadzieję, ze za 10 lat będą szczepy które będą miały z 50% 😉

Naprawdę trzeba być ostrożnym” – mówi dyrektor Marijuana Potency Project. “Niebezpieczeństwo tego materiału o tak dużej sile dla niedoświadczonych palaczy jest wysokie”

Na szczęście ryzyko przedawkowania marihuany jest niemożliwe. “Nie ma ryzyka, że ​​zatrzyma Ci się oddech lub że umrzesz“, mówi dr Julie Holland, psychiatra z Nowego Jorku, który studiuje historię i naukę o konopi. “Istnieje ryzyko, że poczujesz się bardzo zmieniony i zdezorientowany, i wtedy można czuć  niepokój i panikę, ale nie należy tego robić.” Najlepszym sposobem na takie sytuacje jest odczekać ok 2 godziny i wszystko minie.

Dobrą stroną mocniejszych odmian jest to, że nie trzeba palić dużo by poczuć haj, a wystarczy niewielka dawka. Co prawda są dostępne zagęszczone oleje z zawartością 50% THC lub więcej jednak jeśli początkujący palacz podejmie się tego wyzwania, to zazwyczaj wygląda to tak jak na tych dwóch filmikach:

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować