Strona głównaMetody konsumpcjiWaporyzacja8 najlepszych waporyzatorów do medycznej marihuany

8 najlepszych waporyzatorów do medycznej marihuany

Technologia waporyzatorów do konopi w ciągu ostatnich lat poczyniła ogromne postępy. Współczesne waporyzatory są zdigitalizowane, mogą łączyć się ze smartfonem, a szeroki wybór sprawia, że każdy konsument znajdzie idealny model dostosowany do osobistych preferencji.

Głównym celem waporyzacji konopi jest podgrzanie ich do temperatury, w której susz i terpeny nie zostaną spalone, aby konsumpcja była aromatyczna, bardziej wydajna i zdrowsza od palenia.

Czym są waporyzatory do marihuany?

ranking waporyzatorow vaporizerow przenosnych
Waporyzatory do medycznej marihuany

Waporyzatory do suszu to urządzenia elektroniczne, które podgrzewają suche kwiaty, produkując parę zawierającą kannabinoidy, terpeny i inne związki zawarte w konopiach.

Czym różni się waporyzacja od palenia?

Vaporizer podgrzewa konopie bez spalania kwiatów, co pozwala na konsumpcję bez dymu. Waporyzacja zachodzi w niższej temperaturze niż spalanie — w porównaniu do wdychania dymu z jointa lub bonga — i jest uważana za zdrowszą alternatywę dla palenia.

Para wytworzona przez podgrzanie kwiatów ma również mniej intensywny zapach, niż dym z palonej marihuany, dzięki czemu jest to bardziej dyskretna metoda konsumpcji. Jeśli zależy Ci na zamaskowaniu zapachu palonej lub waporyzowanej marihuany, może zainteresować Cię Smoke Buddy, czyli podręczny filtr zaprojektowany do niwelowania zapachu dymu z marihuany

Vaporizery konwekcyjne vs Vaporizery kondukcyjne

Waporyzatory kondukcyjne i konwekcyjne – jak działają
waporyzatory konwekcyjne vs kondukcyjne

Waporyzatory do medycznej marihuany mogą wykorzystywać ogrzewanie kondukcyjne lub ogrzewanie konwekcyjne.

 • Konwekcja wykorzystuje ciepło pośrednie (podobne do piekarnika kuchennego)
 • Kondukcja wykorzystuje ciepło bezpośrednie (podobnie jak patelnia na płycie kuchennej).

W przypadku ogrzewania konwekcyjnego ryzyko przypalenia suszu jest mniejsze, ponieważ źródło ciepła nie dotyka go bezpośrednio. Przypalenie suszu może wystąpić w przypadku waporyzatorów kondukcyjnych, ponieważ wchodzą one w bezpośredni kontakt z suszem.

Jaki waporyzator do medycznej marihuany?

Wybór najlepszego waporyzatora do marihuany medycznej zależy od wielu czynników, takich jak mobilność, jakość ogrzewania, żywotność baterii i ilość suszu, którą może pomieścić. Jeśli często będziesz w ruchu, będziesz potrzebować przenośnego vaporizera z długim czasem pracy na baterii i takiego, który pomieści wystarczającą ilość suszu. Jeśli zależy Ci na wyższej jakości ogrzewania, możesz zdecydować się na waporyzator stacjonarny, ale będziesz musiał używać go w domu lub w miejscu z dostępem do prądu.

Poniżej przyjrzymy się najlepszym waporyzatorom do medycznej marihuany we wszystkich kategoriach i klasach, podkreślając urządzenia na rynku, które świetnie oddają moc kwiatów oraz ich profil smakowy.

Waporyzatory stacjonarne

Jeśli wiesz, że nie będziesz potrzebować waporyzatora poza domem, to urządzenia stacjonarne mogą być dla Ciebie. Istnieje jednak szereg różnych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze vaporizera stacjonarnego.

Te większe waporyzatory przewyższają przenośne waporyzatory pod względem smaku, trwałości i łatwości konserwacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz waporyzatora do użytku medycznego, czy rekreacyjnego, przeczytaj naszą recenzję solidnych vaporizerów z różnych półek cenowych.

Volcano – marki Storz & Bickel

volcano onyx edition
Vaporizery Volcano Onyx Edition

Cena:

Volcano Classic – 1350zł – 1750zł

Volcano Hybrid – 1899zł – 2499zł

Funkcje: Waporyzatory Volcano posiadają system ogrzewania konwekcyjnego. Para z podgrzanego suszu kumuluje się w workach, z których pacjenci zaciągają do płuc zebraną parę. Volcano Hybrid posiada ekran LCD pozwalający na precyzyjną kontrolę temperatury. Volcano Classic posiada analogowe pokrętło do regulacji temperatury.

Waporyzacja to jeden z najszybszych i najbardziej skutecznych sposobów na konsumpcję medycznej marihuany. Podczas gdy inne waporyzatory naśladują funkcjonalność Volcano i wykonują dobrą robotę, oferując zbliżone doznania za mniejsze pieniądze, to żadne z nich nie oferuje takiej konstrukcji, niezawodności i doznań, jak produkty od Storz & Bickel.

Waporyzator Volcano po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2000 roku przez niemieckich producentów Storz & Bickel, jest de facto wyznacznikiem smaku, łatwości obsługi i wysokiej wydajności. Sednem jest technologia ogrzewania konwekcyjnego Volcano z wymuszonym obiegiem powietrza, umożliwiająca korzystanie z chmur, którymi można cieszyć się we własnym tempie dzięki systemowi worków i zaworu.

Urządzenie równomiernie przesyła ciepło przez zmielone konopie, a powstała para jest gromadzona w plastikowej torbie, która nadyma się jak balon. Smak jest wielowymiarowy i długotrwały, a wysoka wydajność sprawia, że efekt jest skuteczny i mocny.

Dodatkowo, sprzęt jest łatwy w obsłudze, a w internecie można znaleźć wiele filmów instruktażowych, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zgromadzeniem informacji, których potrzebujesz, aby nauczyć się obsługi.

Wyśmienity smak i głębokie doznania sprawiają, że waporyzatory Volcano są w czołówce nie tylko pod względem jakości, ale i ceny. Za Volcano Hybrid musimy zapłacić od 1900zł, nawet do 2500zł. Analogowy Volcano Classic to koszt około 1300-1700zł.

Jeśli masz pieniądze i nie chcesz iść na żadne ustępstwa przy zakupie waporyzatora do marihuany, Volcano na pewno Cię zadowoli.

 • Volcano Classic Easy 1

  Volcano Classic

  1799  Od: VapeFully
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic Vaporizer

  1319  Od: VapeFully
 • 1

  Volcano Hybrid

  2699  Od: VapeFully
 • Promocja! Volcano Hybrid

  Volcano Hybrid Vaporizer

  1989  Od: VapeFully
 • 1 1 1 1

  Volcano Medic 2

  2499  Od: VapeFully

Arizer Extreme Q

Waporyzator Arizer Extreme Q
Arizer Extreme Q

Cena: ~600zł

Funkcje: System wymiennych nakładek – worek lub wąż, ogrzewanie konwekcyjne, trzy ustawienia wymuszonej prędkości powietrza, w pełni cyfrowa regulacja temperatury, wyświetlacz cyfrowy, pilot zdalnego sterowania, przystawka do aromaterapii.

 • Jakość smaku powyżej średniej
 • Niedrogi waporyzator konwekcyjny
 • Ulepszona kontrola pary dzięki zmiennej prędkości wentylatora i precyzyjnej kontroli temperatury
 • Możliwość zaciągania pary z worka lub bezpośrednio poprzez węża
 • Niska jakość wykonania części szklanych

Extreme Q to niedrogi waporyzator stacjonarny m.in. do medycznej marihuany, który zapewnia chmurę o jakości podobnej do tej z Volcano, ale za mniej niż jedną trzecią kosztów.

Marka Arizer istnieje na rynku od dłuższego czasu. Do wszystkich swoich produktów zapewnia zestaw części zamiennych, a od tej marki należy spodziewać się doskonałego smaku i wyjątkowo rozsądnych cen.

Podobnie jak Volcano, waporyzator Extreme Q wykorzystuje ogrzewanie konwekcyjne i jest kompatybilny z zestawem dołączonych worków na parę. Doświadczenie i tempo palenia w towarzystwie są mniej więcej takie same.

W zestawie znajduje się również wąż do bezpośredniego zaciągania się i nasadka do aromaterapii, a także bezprzewodowy pilot, który zapewnia szybką kontrolę temperatury i zmianę prędkości wentylatora, aby zwiększyć wydajność funkcji wymuszonego nawiewu Extreme Q. Tam, gdzie Volcano oferuje tylko jedną prędkość wentylatora, trzy ustawienia wentylatora w Extreme Q mogą umożliwić większą kontrolę produkcji pary.

Oczywiście są powody, aby rozważyć wybór Volcano: konstrukcja Q wydaje się zabawkowa w porównaniu z droższym konkurentem, podczas gdy jakość systemu szklanych nasadek i wymiennych części wymaga poprawy, jeśli chodzi o trwałość i kunszt wykonania.

Podsumowując, Arizer istnieje od dłuższego czasu, do wszystkich swoich produktów oferuje pełen zestaw części zamiennych, a wybierając produkty marki Arizer można spodziewać się doskonałego smaku i wyjątkowo rozsądnych cen. Extreme Q nie jest wyjątkiem.

 • Promocja! Extreme Q 6.0 Vaporizer

  Extreme Q 6.0 Vaporizer

  599  Od: VapeFully

Waporyzator Herborizer Ti System

Waporyzator Herborizer TI
Herborizer TI

Cena:

Herborizer SYSTEM XL ~1100zł

Herborizer TI System ~1300zł

Funkcje:

Waporyzator Herborizer Ti jest wyposażony w regulator temperatury z zakresem 1-10, zapewniający optymalną kontrolę temperatury waporyzacji. Może być używany z dowolnym bongiem z żeńskim szlifem 14,5 mm lub 18,8 mm. Bongo nie jest dołączone do zestawu.

Herborizer to stacjonarny waporyzator konwekcyjny do suchych ziół, wykonany z tytanu i szkła, zapewniający mocne wrażenia i doskonały smak. Herborizer TI przeznaczony jest do użytku z fajką wodną (bongiem), więc dodatkowo zapewnia filtrację wodną.

 • Waporyzator konwekcyjny, grzałka cyklonowa, zmienna temperatura od 90° do 300°C, do waporyzacji wszystkich roślin leczniczych, zoptymalizowany do wykorzystania suszu w 1 lub 2 sesjach inhalacji
 • Wszystkie elementy i wodoodporna grzałka są wykonane z tytanu (klasa 2)
 • Kompatybilny z większością szklanych bong ze standardowym rozmiarem szlifu żeńskiego – 14,5 mm lub 18,8 mm
 • Promocja! Herborizer SYSTEM XL 18.8 Vaporizer

  Herborizer SYSTEM XL 18.8 Vaporizer

  1089  Od: VapeFully
 • herbo ti 18 600x758 1

  Herborizer Ti System Vaporizer

  1299  Od: VapeFully

Bezprzewodowe i przenośne waporyzatory do medycznej marihuany

Znalezienie idealnego przenośnego waporyzatora do marihuany medycznej jest trudne, ponieważ w miarę zmniejszania się rozmiarów urządzeń dochodzi do pogorszenia smaku i wydajności.

Z tego powodu przenośne waporyzatory, które zapewniają dobry smak i efekty, są zwykle większe niż te, które chciałbyś nosić w kieszeni. Zacząłem odnosić się do tych urządzeń jako „bezprzewodowych”, a nie „przenośnych”, ponieważ uważam, że jest to dokładniejszy opis w przypadku waporyzatorów zasilanych bateriami, które nie są do końca kieszonkowe.

Tymczasem, ponieważ technologia używana w vape penach kwestionuje użyteczność niegdyś przełomowego waporyzatora do suszu, rozmiar urządzenia musi być mniejszy, aby waporyzatory bezprzewodowe mogły konkurować z vape penami. Jednak wraz ze zmniejszeniem rozmiarów osłabia się również jakość pary, choć nie jest to regułą.

Dobrą wiadomością jest to, że na dzisiejszym rynku nie musisz rezygnować z przenośności na rzecz smaku lub odwrotnie. Na drodze do tych współczesnych osiągnięć są urządzenia, które zaspokoją Twoje osobiste priorytety, niezależnie od tego, czy będą to cena, rozmiar, jakość wykonania, wydajność czy smak.

Arizer Solo 2 – Najlepszy smak w stosunku do ceny

Arizer Solo II
Arizer Solo 2

Cena: ~650zł

Funkcje: Ogrzewanie konwekcyjne, siedem wstępnie ustawionych temperatur, wymienne szklane ścieżki pary, przystawka do aromaterapii, futerał.

 • Doskonały smak
 • Niedrogi
 • Wstępnie predefiniowane temperatury
 • Łatwa konserwacja
 • Brak wymiennej baterii
 • Bezprzewodowy, ale duży

Jeśli szukasz najlepszego smaku za jak najmniejsze pieniądze, nie szukaj dalej. Arizer Solo 2 kosztuje około 650zł i wykonuje szokująco dobrą robotę, jeśli chodzi o smak i funkcjonalność. To zasługa technologii ogrzewania konwekcyjno-kondukcyjnego Arizer i wymiennej szklanej ścieżki pary.

Pomimo nazwy, Solo 2 doskonale nadaje się do wspólnego używania, ponieważ przez cały cykl – od początku do końca ogrzewania zachowuje znakomity smak konopi.

Ten waporyzator zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury z dokładnością do 1 stopnia, łatwą konserwację i zasilanie bateriami. Jest to świetny waporyzator do stosowania marihuany medycznej w domu – i pomimo nazwy, Solo doskonale nadaje się do korzystania z innym pacjentem.

Arizer Solo II posiada precyzyjną kontrolę temperatury, ekran LCD i wymienną baterię. Pacjenci doceniają go za wydajność, precyzyjną regulację temperatury, mocną baterię i bogaty komplet akcesoriów. Najważniejszą zaletą tego waporyzatora jest jednak doskonała wydajność oraz zachowanie smaku.

AirVape Xs GO – Najlepsza cena

AirVape Xs Go Vaporizer
AirVape Xs Go Vaporizer

Funkcje: Konstrukcja umożliwiająca ładowanie suszu od góry, częściowo izolowana ceramiczna komora na zioła, pięć predefiniowanych ustawień temperatury, ogrzewanie konwekcyjno-kondukcyjne, ergonomiczny uchwyt, 45 minut na jednym ładowaniu, łatwe sterowanie jednym przyciskiem.

 • Ekstremalna przenośność
 • Łatwa obsługa
 • Niska cena
 • Niska jakość wykonania
 • Dużo plastiku
 • Średni smak

Jeśli przenośność i przystępna cena są Twoimi głównymi kryteriami, Xs GO firmy AirVape może być dobrym wyborem Niska cena i wysoka mobilność sprawia, że AirVape Xs GO jest niemal stworzony do korzystania poza domem.

Xs GO jest mniej więcej wielkości zapalniczki, waży zaledwie 57 gramów i kosztuje niewiele ponad 250zł. Obok konkurencyjnych waporyzatorów przenośnych, Xs GO wyróżnia się ceną i niewielkim rozmiarem. Może być alternatywą dla urządzeń takich jak PAX 3, który kosztuje 3 razy więcej i pomimo sterowania za pomocą aplikacji i wyjątkowego wyglądu, z punktu widzenia waporyzacji działa podobnie.

Biorąc pod uwagę niską cenę, kompromisy nie powinny zaskakiwać: jakość wykonania z tworzywa sztucznego wydaje się nieco tania w porównaniu z innymi urządzeniami z linii AirVape. Ponadto doznania smakowe są przeciętne i mieszczą się w sferze popcornu, jeśli odpowiednio nie zmielisz konopi, źle umieścisz susz w komorze i ustawisz nieprawidłową temperaturę.

Podczas gdy Xs GO nie oferuje tak smacznej pary, jak inne opcje z tej listy – a na pewno nie jest tak wytrzymały – niska cena i rozmiar zapalniczki sprawiają, że jest to idealny waporyzator do użytku poza domem.

Boundless Tera – najlepszy przenośny waporyzator konwekcyjny?

Boundless Tera Vaporizer
Boundless Tera Vaporizer

Cena: ~700zł

Funkcje: ogrzewanie konwekcyjne, w pełni cyfrowa regulacja temperatury, wyświetlacz LCD, kompatybilność z koncentratem/olejem, mocowanie do bonga, wymienna bateria, szybkie ładowanie i czas nagrzewania.

 • Doskonała wydajność pod względem smaku
 • Solidna jakość wykonania
 • Wymienna bateria
 • Konkurencyjna cena
 • Nie mieści się wygodnie w kieszeni
 • Mniejsze urządzenia zapewniają podobną wydajność smakową

Boundless Tera jest nie tylko jednym z niewielu ładowanych od góry, bezprzewodowych waporyzatorów konwekcyjnych, które oferują wyśmienity smak, ale ze względu na prostą i intuicyjną obsługę, jest również jednym z najłatwiejszych do opanowania waporyzatorów dla pacjentów, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z waporyzacją.

Tera wyróżnia się wysokiej jakości smakiem, konwekcyjnym ogrzewaniem i przyjazną dla początkujących obsługą.

Biorąc pod uwagę wymienną baterię, kompatybilność z bongiem i koncentratami, cyfrową kontrolę temperatury oraz szybki czas ładowania i nagrzewania, w porównaniu z konkurencją cena 700zł jest dosyć wygórowana.

Tera jest sprzedawany jako przenośny waporyzator i z pewnością można go schować w torebce lub plecaku, ale jest trochę za gruby, aby wygodnie mieścił się w kieszeni. Pod względem mobilności, inne urządzenia z tej listy mogą być ocenione wyżej.

Dzięki ogrzewaniu konwekcyjnemu ten sprzęt zapewnia wyjątkowy smak i przyjazną dla początkujących obsługę. Za kilkaset złotych więcej można jednak nabyć jeden z poniższych waporyzatorów – Mighty lub Crafty firmy Storz & Bickel, które znajdują się w absolutnej czołówce przenośnych waporyztorów do medycznej marihuany.

 • Promocja! Boundless Tera Vaporizer

  Boundless Tera Vaporizer

  649  Od: VapeFully

Crafty + od Storz & Bickel

crafty v2
Storz & Bickel Crafty + Vaporizer

Funkcje: Crafty+ to ulepszona wersja klasycznego waporyzatora Crafty. Posiada wydajną baterię, czas nagrzewania skrócony do 60 sekund oraz 3 predefiniowane ustawienia temperatury. Gniazdo USB-C skraca czas ładowania o 25 minut, a ceramiczna komora zapewnia jeszcze lepszy smak pary.

 • Imponująca wydajność
 • Akumulator o dużej pojemności
 • Kieszonkowe rozmiary
 • Szybki czas nagrzewania (60s)
 • Przystosowany do waporyzacji ziół i koncentratów

Dzięki ulepszonej technologii i niezwykle imponującej wydajności, waporyzator Crafty+ jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i ekspertów waporyzacji. Został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w kieszeni, jest prosty w użyciu i za każdym razem wytwarza aromatyczną, chłodną parę. Crafty Plus jest o połowę mniejszy od swojego większego brata, Mighty, i stanowi doskonały wybór dla tych, którzy szukają mniejszego i bardziej dyskretnego waporyzatora od Mighty, bez uszczerbku na jakości.

Crafty+ zapewnia do 60 minut ciągłej produkcji pary na pełnym naładowaniu, co jest zaskakująco długim czasem, biorąc pod uwagę jego niewielkie rozmiary. Przydatny mechanizm wibracyjny natychmiast ostrzeże Cię, gdy bateria się wyczerpie.

W przeciwieństwie do większości przenośnych waporyzatorów, Crafty Plus może waporyzować nie tylko zioła, ale także olejki i koncentraty. Ponieważ możesz wybrać dowolną temperaturę w zakresie od 40 do 210 °C, możesz wybrać optymalną temperaturę, aby uzyskać gęste, aromatyczne chmury pary bez względu na to, co będziesz waporyzować.

Crafty+ to waporyzator hybrydowy, wykorzystujący zarówno ogrzewanie konwekcyjne, jak i kondukcyjne. Jest w stanie zapewnić stabilny poziom temperatury przez całą sesję, co oznacza, że ​​uzyskasz gęstą, aromatyczną i gładką parę bez względu na to, jak szybko zaciągasz parę.

Waporyzator Crafty Plus został specjalnie zaprojektowany z myślą o prostocie. Wszystkie elementy są nie tylko wykonane z najwyższej możliwej jakości materiałów, ale także bardzo łatwo je rozebrać. Inteligentna konstrukcja pozwala łatwo i dokładnie wyczyścić waporyzator, aby zapewnić maksymalną higienę i długowieczność bez marnowania czasu, który można by wykorzystać na waporyzację!

Mighty+ od Storz & Bickel

mighty plus waporyzator do suszu storz bickel
Storz & Bickel Mighty +

Funkcje: Idealny wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości waporyzatora, który za każdym razem gwarantuje doskonały smak i wydajność. Vaporizer Mighty+ jest bardzo łatwy w obsłudze i oferuje najwyższą jakość pary przez cały czas, dzięki innowacyjnej podwójnej metodzie ogrzewania. Mighty Vaporizer to doskonały wybór, jeśli podczas waporyzacji cenisz zarówno jakość, jak i wydajność.

Choć jest trochę za duży, aby zmieścić się w kieszeni, można go z łatwością nosić w saszetce lub torebce, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku w podróży, jak i w domu. Jedyną jego wadą jest wysoka cena w porównaniu z innymi przenośnymi waporyzatorami, ale jeśli cenisz zarówno jakość, jak i wydajność, szybko zrozumiesz, dlaczego Mighty ma stosunkowo wysoką cenę.

 • O 20% pojemniejsza bateria w porównaniu do poprzedniej wersji
 • Najpotężniejszy przenośny waporyzator na świecie
 • Łatwy w użyciu
 • Chłodna para najwyższej jakości
 • Stylowy i trwały
 • Precyzyjna kontrola temperatury
 • Bogaty wybór akcesoriów

W przeciwieństwie do wielu innych waporyzatorów dostępnych na rynku, oferujących tylko określone, wstępnie ustawienia temperatury, Mighty Vaporizer zapewnia pełną kontrolę. Umożliwia wybór dowolnej temperatury w zakresie od 40°C do 210°C, więc siła jest wyłącznie w Twoich rękach. Dzięki uproszczonym przyciskom ze strzałkami plus i minus na jego powierzchni zmiana temperatury tego urządzenia nie może być prostsza – szczególnie przydatna dla początkujących.

Zasilany dwiema wbudowanymi bateriami litowymi, Mighty Vaporizer firmy Storz & Bickel może zapewnić do 120 minut ciągłego wapowania na jednym cyklu ładowania. Gdy baterie wymagają naładowania, nadal możesz używać tego waporyzatora w trakcie ładowania, co nie jest standardem wśród waporyzatorów przenośnych.

Mighty Vaporizer, będący w stanie zapewnić stałą wysoką wydajność, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość pary, wykorzystuje dwie metody ogrzewania. Mighty generuje podgrzane powietrze w celu zapewnienia ciągłego ciepła podczas waporyzacji w celu optymalnego utrzymania temperatury, a promieniujące ciepło natychmiastowo gwarantuje wysoką jakość pary od samego początku.

Podczas gdy imponujący poziom wydajności czyni z Mighty’ego doskonałym wyborem dla doświadczonych entuzjastów waporyzacji, jego łatwa obsługa jest również odpowiednia dla początkujących. Wyposażony w zaledwie dwa przyciski przypominające strzałkę plus i minus sprawia, że zmiana temperatury i sterowanie tym urządzeniem nie wymaga żadnych skomplikowanych procesów. Dzięki centralnemu wyświetlaczowi LED, który zapewnia dokładne odczyty temperatury i stanu baterii, zawsze będziesz wiedział, jak w jakim stanie jest Twój Mighty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279  Od: DeepCBD
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79  Od: KombinatKonopny
 • Olej CBD 500mg CBD

  OLEJ CBD 500 mg – Kombinat Konopny

  39  Od: KombinatKonopny

Mogą Cię zainteresować