60000 osób chce kręcić jointy dla rapera Waka Flocka

60000-cv-waka-floka-krecenie-jointow
raper otrzymał ponad 60000 zgłoszen na miejsce pracy ktore zaoferowal - krecenie jointow

Raper Waka Flocka przyznaje, że ciężko mu idzie skręcanie jointów i blantów, a kiedy umieścił ogłoszenie, że szuka pracownika do kręcenia jointów, dostał zgłoszenia od ponad 60.000 kandydatów.

Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić ludzi do spraw w których jesteś słaby  lub po prostu nie lubisz robić). Ale gospodarka nadal boryka się z ludźmi którzy nie mają pracy i pieniędzy na utrzymanie się, a co dopiero na palenie marihuany.

Waka Flocka chce pomóc zarówno sobie i komuś, kogo zatrudni do pracy przy skręcaniu jointów podczas jego tras koncertowych i zapłaci mu za to 50.000 dolarów rocznie.

Tak jest, ponad 60 000 osób chce kręcić blanty raperowi, a biorąc pod uwagę, że płaci 50.000 dolarów rocznie (plus darmowa marihuana), to nic dziwnego, że jest takie zainteresowanie.

Tutaj nie ma miejsca dla leniwych palaczy, pan Flocka przestrzega należytej staranności wnioskodawców. Każdy kto chce ubiegać się o tą posadę musi wysłać film przedstawiający skręcanie jointów. Raper chce się też upewnić, że zatrudniony będzie też dobrym przyjacielem. To człowiek który wie czego chce, i wydaje na to pieniądze. Niego go Bóg za to błogosławi.

Polecane produkty

kobieta-pali-marihuanę-z-bonga

Najlepsza kompilacja filmików z marihuaną

alkomat-na-marihuane-thc

Alkomat na marihuanę w miejscach pracy