- Reklama -
Banner

5 sposobów, jak odpalić jointa na wietrze

Dla wielu osób, jedynym rozwiązaniem na palenie, jest palenie na otwartym powietrzu. W takim przypadku wiatr jest największym wrogiem, pomijając burze, deszcz i śnieg. Oto kilka sposobów, aby odpalić jointa lub bongo, kiedy wieje wiatr.

Zmień zapalniczkę na lepszy model

zapalniczka-zarowa-butla-tlenowa-compressed

Jeśli próbujesz odpalić jointa na wietrze za pomocą zapalniczki BIC, to oznacza, że popełniłeś błąd. Może są one tanie, ale nie zawsze utrzymują ogień na wietrze.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jeśli zaopatrzysz się w zapalniczkę Zippo lub żarową, będziesz o wiele lepiej przygotowany na silne wiatry. Jeśli jednak udasz się do sklepu dla turystów, możesz tam znaleźć “sportowe zapalniczki”, których nie zgasi nawet wiatr wiejący z prędkością 120km/h.

Zrób to sam – wiatrołap

Screen_Shot_2016-01-16_at_6-compressed

Jeśli kiedykolwiek widziałeś palacza, który chce odpalić jointa na wietrze, pewnie widziałeś tą metodę. Zasłanianie się płaszczem lub kurtką jest skuteczną metodą odpalenia jointa na wietrze, należy tylko pamiętać, aby nie spalić odzienia wierzchnego.

gqA6kUQ (1)-compressed

Konsumenci konopi to kreatywni ludzie, więc nie ograniczają się do tradycyjnych sposobów ochrony przed wiatrem. Zaawansowanie techniczne tego sposobu jest wysokie, podobnie jak jego skuteczność, w przeciwieństwie do poziomu trudności jego wykonania. Wystarczy zrobić w kubeczku dziurkę na filtr, wsadzić przez nią jointa tak, aby filterek wystawał poza kubek. Proste?

Odpowiednia technika

tumblr_nqcuwgN4DH1tbbgs5o1_1280-compressed

Podczas palenia jointa na wietrze należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Pierwsza z nich to fakt, że mniej rozdrobnione topki będą się wolniej spalały na wietrze, w porównaniu do materiału, który został skruszony na pył. Druga kwestia, to odpowiednie ustawienie się, najlepiej plecami do kierunku wiatru, aby wiatr nie spalił za nas jointa.

Wykorzystanie elementów otoczenia

B8HnjJEIcAA541v-compressed

Jedną z często wykorzystywanych opcji ochrony przed wiatrem, jest na przykład schowanie się za drzewem, co może być świetnym sposobem na wykorzystanie otoczenia na swoją korzyść. Chociaż na pustyni ciężko będzie znaleźć drzewo, to jednak w bardziej przyziemnych miejscach nie powinno być to problemem.

Ręka

B821921563Z-compressed

Prosta i szybka ochrona przed wiatrem jest na wyciągnięcie ręki. A dokładnie, należy schować jointa w zaciśniętej do połowy dłoni, tworząc tzw. kominek.

Bez względu na wybraną opcję, palenie jointa na wietrze często przysparza problemów. Albo spala się on za szybko, albo nie da się go w ogóle podpalić. Jedno jest pewne – istnieje wiele sposobów, aby pomyślnie spalić jointa na wietrze. A Wy jakich sposobów używacie?

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować