- Reklama -
Banner

5 odmian marihuany pomocnych w walce z bezsennością

Marihuana od dawna była używana w leczeniu bezsenności, a ostatnie badania sugerują nawet, że układ endokannabinoidowy odgrywa rolę w regulacji snu; ale jak dokładnie marihuana wpływa na sen? Jakie są najlepsze odmiany marihuany na bezsenność?

Konopie indyjskie mają duży wpływ na sen, a wiele osób cierpiących na zaburzenia snu regularnie używa ich przed snem i nie wyobraża sobie, aby mieli zasnąć bez użycia marihuany. Użytkownicy marihuany nie tylko mają twierdzą, że pomaga im ona zasnąć, ale także zgłaszają krótszy czas potrzebny do zaśnięcia.

Osoby, które szukają naturalnej alternatywy dla leków nasennych, często używają konopi, ale należy pamiętać, aby w walce z bezsennością unikać szczepów sativa. Oto 10 szczepów, które stosują osoby cierpiące na bezsenność.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Bubba Kush

bubba kush auto

Bubba Kush jest prawie czystym szczepem indica, który jest hybrydą odmian Bubble Gum i Kush. Chociaż pod względem THC nie jest tak silny jak niektóre inne odmiany Kush, to ten dobrze zbilansowany szczep czyni go idealnym wyborem dla osób, które cierpią na zaburzenia snu.

OG Kush

og kush

OG Kush jest ceniony za głęboki stan relaksu i euforii, który powoduje. Ziemisty, sosnowy i cytrynowy zapach o drzewnych odcieniach stał się znakiem rozpoznawczym odmian OG Kush. W przypadku OG Kush pacjenci najczęściej zgłaszają, że pomaga im ona w walce ze stresem i bezsennością.

Purple Kush

purple kush

Jest to czysty szczep indica, który powstał w Kalifornii w wyniku krzyżówki Hindu Kush i Purple Afghani. Jego aromat jest subtelny i ziemisty ze słodkimi nutami charakterystycznymi dla odmian Kush. Błoga i długotrwała euforia pokrywa umysł, podczas gdy fizyczny relaks pomaga w walce z bólem, bezsennością i stresem.

Afghani

afghani 1

Afghani to mocny szczep indica, nazwany od jego geograficznego pochodzenia, w którym uważa się, że urosły najwcześniejsze odmiany marihuany. Hodowcy na całym świecie przybywają do Afganistanu, aby zebrać oryginalne nasiona. Afghani produkcję wiele żywicy, która jest przekazywana genetycznie. Dzięki słodkiemu, ziemistemu aromatowi Afghani zapewnia głęboki, uspokajający relaks i euforię. Pacjenci najczęściej używają tej odmiany w leczeniu zaburzeń bezsenności, bólu i stresu.

Big Bud

big bud

Big Bud jest legendą wśród hodowców ze względu na wysokie plony w uprawach outdoor. Zachowane przez Sensi Seeds geny sprawiają, ta indica produkuje ogromne, nieporównywalne z żadną inną odmianą konopi topy z niewielką ilością liści. Z ziemistym i korzennym aromatem, Big Bud zapewnia głęboko relaksujące efekty całego ciała, charakterystyczne dla odmian indica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować