- Reklama -
Banner

5 odmian marihuany od Barney’s Farm, które posiadają ponad 20% THC

Przedstawiamy kolekcję najmocniejszych odmian marihuany od producenta Barney’s Farm. Wszystkie poniższe odmiany mają zawartość THC przekraczającą 20% w testach laboratoryjnych. Odmiany Barney’s Farm bogate w THC nie sa zalecane dla początkujących konsumentów, jednak z pewnością spodobają się wszystkim regularnym użytkownikom.

Critical Kush

Critical Kush od Barney's Farm

CRITICAL KUSH  pochodzi z połączenia słynnej odmiany Critical Mass z odmianą OG Kush od Barney’s Farm. Jest to niezwykle energiczna i potężna Indica, która daje ogromne ilości mocnego Kusha. Zadziwią Cię jego lepkie topy, kwiaty obsypane kryształkami, aromatyczny zapach oraz moc, która potrafi znokautować nawet regularnych konsumentów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ta hybryda jest znaczącym postępem we współczesnej hodowli marihuany, a jej dominująca natura jest idealna do relaksacji, łagodzenia bólu i palenia w nocy. Roślina osiąga zwykle średnie rozmiary, a kwiaty są gotowe do zbiorów w ciągu 8 tygodni.

3 nasiona Critical Kush od Barney’s Farm w cenie 75zł

G13 Haze

G13 Haze od Barney's Farm

Co się stanie, kiedy zmiksujesz legendarną odmianę G13 z hawajską Sativą? Otrzymujesz roślinę, która produkuje niezwykłe ilości kwiatów i żywicy. G13 HAZE oferuje duże plony, a intensywny aromat, smaki owoców i przypraw prowadzi do potężnych efektów. Użytkownicy odmiany G13 są zachwyceni smakiem dymu, którym warto się delektować.

Jak na roślinę posiadającą geny sativa, jest ona raczej krępa i osiąga niewielkie rozmiary, jednak jest idealna do treningów SOG i Scrog.

3 nasiona G13 Haze od Barney’s Farm w cenie 75zł

Tangerine Dream

Tangerine Dream od Barney's Farm

TANGERINE DREAM to odmiana dominująca w geny sativa, która oferuje pikantny smak mandarynki. Zapewnia natychmiastowy relaks i mocny haj charakterystyczny dla sativy. Roślina ta ma krótki czas kwitnienia – zaledwie 65 dni; jednak w ostatnich tygodniach kwitnienia roślina może potrzebować wsparcia, ponieważ może nie utrzymać ciężkich topów.

TANGERINE DREAM rośnie do metra wysokości, a jej mocne gałęzie boczne mogą dać imponujące 600g na metr kwadratowy. Główny szczyt rośnie duży i ciężki, a topy są pokryte czerwonymi i pomarańczowymi włoskami.

3 nasiona Tangerine Dream od Barney’s Farm w cenie 78zł

Gorilla Zkittlez

Gorilla Zkittlez od Barney's Farm

Gorilla Zkittlez to mocna odmiana z Kalifornii, która jest krzyżówką odmian Gorilla Glue i Zkittlez. Kiedy ta bestia weszła na rynek, badania laboratoryjne wykazały około 24% THC. Gorilla Zkittlez emanuje owocowymi zapachami i intensywną mocą. Jest to odmiana dominująca w geny indica, która wywołuje przyjemne uczucie relaksu.

Gorilla Zkittlez rośnie do średnich rozmiarów i osiąga około 140-170 centymetrów. Cykl kwitnienia trwa około 55-65 dni. W warunkach indoor roślina może dać plony 500-600g/m2, a doświadczeni hodowcy w warunkach outdoor mogą uzyskać nawet 2 kilogramy plonów.

3 nasiona Gorilla Zkittlez od Barney’s Farm w cenie 78zł

Afghan Hash Plant

Afghan Hash Plant

AFGHAN HASH PLANT powstał z nasion zebranych w latach siedemdziesiątych, z najlepszych dostępnych odmian w regionie Mazari Sharif. Barney’s Farm spędził kilka lat na wyhodowaniu i wybraniu najsilniejszych i najsmaczniejszych fenotypów – tak powstał AFGHAN HASH PLANT.

Jest to czysta indica, która jest często stosowana przez hodowców ceniących haszysz. Afghan Hash Plant stał się podstawą do tworzenia innych odmian ze stajni Barney’s Farm. AFGHAN HASH PLANT tworzy gęste, żywiczne kwiaty i uwalnia bogaty zapach drzewa sandałowego, a także owoców cytrusowych.

3 nasiona Afghan Hash Plant od Barney’s Farm w cenie 78zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować