Dołącz do nas

Medyczna Marihuana

5 nietypowych chorób na które pomaga marihuana

Leczenie marihuaną pomaga w znacznym stopniu osobom, które cierpią na choroby, takie jak rak, choroba Alzheimera czy depresja. Wiele osób mówi szczególnie o raku , ponieważ jest to jedna z najczęstszych przyczyn zgonów. Jednak lista chorób, na które marihuana pomaga jest niesamowicie długa. Oto pięć z najbardziej nietypowych, które udało nam się znaleźć:

1.Agorafobia

Irracjonalny lęk przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, wyjściem z domu, wejściem do sklepu, tłumem, miejscami publicznymi, samotnym podróżowaniem, wywołany obawą przed napadem paniki i brakiem pomocy. Objawami towarzyszącymi zaburzeniu są również często: depresja, natręctwa i fobia społeczna

 

2. Pęcherzowe oddzielanie się naskórka

nie zamieszczamy zdjęć, bo wyglądają one dosyć drastycznie. Dla osób o mocnych nerwach można je zobaczyć TUTAJ

Jest to grupa pęcherzowych chorób skóry uwarunkowanych genetycznie . Choroba ta polega na występowaniu pęcherzy wskutek urazów mechanicznych.

 

3. Trichotillomania

Niemożność powstrzymania się od wyrywania włosów. Czynność wyrywania włosów poprzedzana wzrastającym napięciem, a po jej zakończeniu następuje uczucie ulgi lub zadowolenia. Niekiedy przymusowi wyrywania włosów towarzyszy trichofagia, czyli przymus ich zjadania.

 

4.Szum w uszach

Szumy w uszach to grupa różnorodnych dźwięków, które nie pochodzą ze środowiska zewnętrznego. Mogą mieć one charakter szmeru, szumu, pisku, dzwonienia, pulsowania, szelestu, tykania itp., a u słyszącej je osoby wywołują wyraźny dyskomfort.

 

5.Koszmary senne

Pewnie każdemu z nas śnił się jakiś koszmar. A teraz wyobraź sobie, że masz je codziennie. Są one przerażające, ale te pojawiające się codziennie naprawdę mogą zrujnować życie człowieka. Taka osoba będzie bała się się zasnąć, a medyczna Mary Jane pomaga zmniejszyć ilość ich występowania.

 

Każda z tych chorób dotyka wielu ludzi, a leki przeznaczone są często drogie i nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Leczenie marihuaną jest pomocne w leczeniu każdej z tych chorób, i nie rozumiemy dlaczego potencjał tej rośliny dalej nie jest wykorzystywany. Naszym zdaniem to pacjenci powinni decydować które lekarstwa najlepiej na nich działają, a jak dotychczas są oni zmuszeni do faszerowania się środkami farmakologicznymi zamiast rośliną która rośnie na ziemi już kilkadziesiąt milionów lat.

Susz CBD Cannabis Light
Poznaj Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne